6. den (2000)

To je víc než dobrý film.

Total Recall (1990)

Pan Arnold na těchto futuristických náhledech "kamsi" asi dosti ujížděl, no zkrátka se jedná o velice slušivý snímek s dobrou vybroušenou a tvrdou hudbou. A dnes již klasiku svého žánru.! :-)

Běžící muž (1987)

Když už nějaký "béčkovější" film z Arnoldovi provenience vyzdvihnout, pak bez pochyby Running mana....další brutální futureskní drama s velkými akčními scénami.

Komando (1985)

..jedním slovem.....krákotovilovina. Na tom si nikdo nikdy nic a nijak nevzme, aspoň doufám.! Ta hvězdička je tam ze soucitu s tvůrci, před jejichž těžkou prací hluboce smekám.!

Rudá Sonja (1985)

..mně se líbilo.....a geniálně padnoucí melodie od mistra "M".

Terminátor (1984)

Zajímavý průnik do futuristického světa plného robotických těl a malé hrstky statečných zbylých lidí.

Barbar Conan (1982)

Bezpochyby jeden z nejlepších filmů Arnolda...hned po Predátorovi....jinak skvělá hudba, barvitá a padnoucí, temná rouška brutálního světa fantastických zjevů a mýtů a zajímavé obsazení...

Ničitel Conan (1984)

..musím si trvat na svém, že jde o skvělý film a výborné pokračování oné fantaskní trilogie s Arnoldem.

Big Ben - Banda vrahů (2002) (epizoda)

..někdy drsné případy ovšem s německým podpisem pod snímkem a to nikdy nedělá příliš dobře..... míněna obecně úroveň německé kinema. od devadesátého roku.!

Otec Braun - Začarovaný případ (2004) (epizoda)

..jen za stále sympatického tlouštíka a podmanivou krásnou hudbu v pozadí celého seriálu....díky pane Bottchere.