Kolo plné hvězd (2011) (pořad)

Nevím co.. Cibulka je snaživý, ale trapný..

Bubo bubo (2011) (pořad) odpad!

Nepochopil jsem důvod vzniku pořadu. Je to milé, že si zvou známé osobnosti, ale proč..? O co tam vlastně jde.?!!

Miluj bližního svého (1999)

Drsný thriller o inteligentním muži, který se postaví skvěle organizovanému teroristickému gangu vedenému vychytralým šílencem, jenž se vydává za spořádaného otce od klasïcké americké rodiny. Pointa jen povzbudí, neboť nejde o klišovitě uzavřený Hollywoodský trhák.!!

Neviditelný muž (1933)

Hrůzostrašný příběh, oproti ostatním Whaleovým dílům jistě dnes ještě chytlavý.

Frankenstein (1931)

Jed rozhodně o světovou klasiku, ale dnes již příliš vzdálenou nám, dnešním divákům, bohužel.

Ďáblovo pokušení (1991)

Snad poslední opravdu dobrá komika ve filmu s Budem Spencerem, ty další detektivky apod. už stály za ... :-)

Ztížená možnost soustředění (1998) (divadelní záznam)

Ornest, Holubová, Suchařípa, no to nevidět, tak bych byl velmi ochuzený... Mrkněte, je to opravdu "kritická sranda".

Expozitura (2009) (seriál)

Nelíbí se mi to, nevtáhlo a ani to nenavodilo správnou atmosféru...! I když naprosto chápu důvod realizace. Jeden z nejlepších prostředků k ukázání reality Čechům v Česku.!!

Velká iluze (1937)

Zpočátku velmi milá a odlehčená válečná hra, později drama o kamarádství té nejvyšší hranice, kde život se smrtí jsou jen kousek od sebe a válka vše ostatní ani nepřipustí.!! Všichni velmi dobří. Kamera příjemná.

Karetní hráč (2004)

Neurazí, ale ani nepřináší nic nového. Zkrátka geniální psychopat, který řeže ženy.. Technicky velmi dobře zvládnuté, není se co divit, když je to od Argenta.