Medvídek (2007)

Dost zmateně napsaný scénář. Film o přátelství, ale špatně zpracovaný, nečekal jsem takovou blb.st od pana Hřebejka. :-(

Rodinka (2010)

Už to nemá nic... jen pozůstatky v pár větách vyřčených babičkou. Pár odkazů na TNR a skvělého Hanzlíka coby věčného "tajného"pijáka..

J.F.K. - Dallaský atentát (2009)

Konečně povedený dokument na toto strašlivé dění tří vražedných dní v Dallasu onoho roku 1963. A ty materiály, reálné záběry z terénu-výborně.

Přílivová vlna (1997) (TV film)

Velmi béčkové, ale padouch dobrý.. :-)

Této noci v tomto vlaku (1984) (TV film)

Co si pamatuji, nic extra. Klasika, ale v originálně pojatém prostředí, kde se vše nakonec vyřeší.. Kdo z pasážérů nočního rychlíku je pachatelem krádeže velkého obnosu peněz z poštovního vozu, při kterém pachatelé postřelí jednoho ze strážců převozu.

Nikdy neříkej nikdy (1983)

Nejslabší Blofeld a i "Bondovka"..! Ale pořád lepší, než její slavnější verze Thunderball..!

Čarodějky (1990)

Ty hrůzostrašné stvůry v tak elegantně slizkých maskách lidí, tedy žen...! No velmi originální pohled na ženství a jeho skrytou zrůdnost, zde v podání čarodějnic z celé Anglie, které se jednoho dne v jednom hotelu na pobřeží sejdou... Ale je tu malý chlapec a "jeho" prokleté myšky... :-)

Bílá velryba (1956)

Dobrodružný snímek o jedné lodi a její nebojácné posádce, které však jeden tvor přeci jen nedá spát... bájný Moby Dick, stvůra všech stvůr mořských hladin-"bílý ostrov plný zabodnutých starých hrotů v již uzavřených ranách, bílá jako hrobní mramor.."