harfuska

harfuska

okres Břeclav
„Odvaha je strach, který se modlí.“

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9
    • 16.4.2018  13:33
    12 hrdinů (2018)

Imidžovka, z ktorej vám možno trochu ublinkne. Príbeh o 12-tich odvážnych superhrdinoch, ktorí dokážu vyhrať boj v oslabení v rekordnom čase, s nimimom strát a s úsmevom na tvári. Samozrejme nemožu chýbať ani veľké gestá, bez ktorých by to nebolo to pravé.. americké..

• 26.5.2018  09:25

Uspávačka hodná velkého plátna. Neviem ako ostatní, ale ja som na toto nekonečné blúdenie vesmírom nedokázala pozerať bez prestávok. Nie vždy to ale bolo mojou vinou. Párkrát sa na obrazovke objavila niekolkominutová čierna diera a ja naivka som myslela, že je konečne koniec mojho utrpenia, tak som zaspala. Ale musím sa pochváliť, dopozerala som až do konca. Pointa mi bohužiaľ jaksi unikla. Ak tam ovšem nejaká bola. Každopádne, znovu si to púšťať nehodlám, aj keď lodičku mali páni astronauti fajnovú. Uvažujem, či má vobec zmysel zapínať dvojku.

• 30.3.2018  19:06
    25. Český lev (TV pořad) (2018)

Veru som sa moc nehrnula do sledovania tohto programu, hlavne kvoli zvolenej moderátorke. Adelu som nikdy nemala 2x v láske. Bohužial paradoxne práve Adela mala zo všetkých zúčastnených najnormálnejší a najkultivovanejší prejav. Celé to bolo mdlé, bez vtipu, bez života. Sediaci v hľadisku vyzerali hrozne znudene, bez záujmu, akoby boli na sedatívach. Ani sa im moc nečudujem, pretože ďakovné reči naozaj nemali veľkú úroveň a v pozadí znelo uspávajúce brnkanie.

• 5.7.2015  22:43
    2:37 (2006)

Len vrelo vstúpte do tejto obyčajnej školy, plnej obyčajných študentov s obyčajnými problémami a zažijete neobyčajný zážitok, plný trápení, bolesti, tajomstiev a zúfalstva. Ale sledujte pozorne, nech sa vám páchateľ nestratí v dave.

• 25.2.2016  14:28

Začiatok bol celkom vydarený - sympatický robotický chlapec, zúfalá maminka, dokonale umelý chlípák Jude... V polovici sa to však preklopilo na strašnú blbosť a následné hľadanie nejakej imaginárnej víly ma dokonale uspalo.

• 24.4.2015  12:40
    Adaptace (2002)

Ať mi všichni botanici prominou, ale tohle můj mozek nepobral. Asi mému kvítku ulítla včelička, nebo jsem nedosáhla posledního stádia schizofrenie, a možná jsem se jen nemohla koukat na Nicolasův tlustý zpocený pupek. Zítra půjdu do krámku a koupím si hrůzostrašní orchideji. A budu se na ni koukat v naději, že to ve mně vyvolá touhu být broučkem, který se s ní pomiluje.

• 18.9.2018  17:40

Snová hovadina, v ktorej pár jedincov zažíva preludy, predstavy a strach. Pri tom neskutočne jačia a trase sa obraz, takže je na mieste ubrať hlasitosti a sadnúť si čo najďalej od obrazovky. A keď nejačia, tak tam blábolia samé hovadiny a dejú sa divné veci, takže som ani úplne nepobrala o čo im ide. Pár zaujímavostí ale stojí za zmienku - ohavný štekajúci pes (predpokladám mŕtvy), vysúkanie sa z cudzieho tela a obrovská časopriestorová vagína. Inak to nestojí ani za deravý groš.

• 27.5.2015  23:51
    Amazing Love (2012)

Príbeh, ktorý rozpráva Stuart na tábore, je o prorokovi Ozeášovi a jeho nevernej žene Gomere. Je to pekne spracovaný príbeh a určite dojme každého kresťana. Táborová časť s mládežníkmi trošku zaostáva, ale príjemne oživuje a hlavne vysvetľuje biblické posolstvo.

• 8.8.2017  23:13

Vždy ma zahreje pri srdci, keď vidím ženu, ktorá je krásna a nadaná zároveň. A Mary je toho príkladom. Má parádne naleštené pomôcky, šikovné prstíky, sexi postavu, fajné oblečky a klientelu, ktorá je s jej prácou spokojná. Učarovala mi aj vďaka svojmu mrazivému pôvabu, ktorý jej môžem len ticho závidieť. A keď pritom všetkom strieka ešte trochu krvi, tak som celá blažená.

• 2.4.2015  23:52

Tak sa nám do Kocúrkova zatúlala jedna čierna ovečka. A mieri na ňu celá policajná akadémia pitomcov. Spúšťa sa tak vlna nešťastných príhod a nečakaných zvratov. A celé to majú na svedomí dvaja ukrutní dementi, ktorí majú vačšiu fantáziu ako Alica z krajiny zázrakov. Už po 10 minútach sledovania tejto šaškárny som mala chuť streliť si gulku medzi oči. Dobre, že som to nespravila, pretože to bola neskutočná zábava, plná absurdných momentov. Naviac, Nicolas bol opäť k sežrání, ako megapizza so všetkými prílohami.

• 7.3.2015  21:45

Príjemná rodinná oddychovka, do ktorej sa R. Williams perfektne hodí. Už ako bláznivý táta v sukni ma veľmi bavil, ale pristane mu aj rola robota v obleku. Takéhoto pomocníka by som brala všetkými piatimi..

• 30.5.2017  11:19
    Anděl Exit (2000)

Nechápem, ako mohol mať niekto potrebu natočiť niečo tak strašné. Čisté utrpenie sledovať to.

• 25.2.2015  22:36

Keď sa na začiatku zjavila uletená štvorica anjelov, cítila som, že to nedopadne dobre.. Vyzerali ako cirkusoví uprchlíci, ale svoje poslanie splnili výborne. Aj keď na nás v úvode vyblafli, ako sa to celé skončí, stále som dumala nad tým – ako? prečo? Svižné tempo odhaľovania príbehov jednotlivých zúčastnených ma udržovalo v strehu. Skvelá ♪ hudba ♪ dotvárala tragickú atmosféru a pohľad na hodiny vo mne vyvolávali strest z blížiaceho sa konca.. Potešili ma zábavné momenty – ako rýchla jazda v krásnom aute s dvoma ♀ hezounama ♀ (vtedy som si priala sedieť s nimi na zadnom sedadle), alebo Dyk ako dlhovlasý anjel. Posledné momenty filmu som priam pretrpela, čakala som nejaký zvrat ! Takto sa to predsa nemože skončiť…! Prečo tí anjeli niečo nevymyslia…? Všetko ale má svoj zmysel. Takto to proste skončiť malo.. a je to tak dobre!

• 10.3.2015  22:08

Tak tuto prasečárnu lze sledovat jen s jehlou zapíchlou v žíle.. Stupidní zábava plná semene, zvratků, chcanek a hulení, byla spíš trapná než vtipná. Ale abych nekřivdila, našli se tam asi 2 vtipné momenty – právě nás oloupila Hermiona a facák od Rihanny. Jinak to bylo totální zoufalství s absencí špetky rozumu. Ještěže tu hříšnou havěť sebral sám satan.. ikdyž nevím, kde se stala chyba, když tam Rogan nezahučel taky..

• 24.6.2017  18:56

Príbeh založený na skutočnej udalosti by si zaslúžil trochu serióznejšie spracovanie. V tomto prípade miešajú brutálne vraždenie s hodne lacným humorom u policajtov, ktorý sa chovajú naviac jako banda neplnoletých debilov. Dohromady to proste nefunguje. Ani tie kýble krvi, ktoré špliechali po stene a jeho tvári nepridávali na vážnosti. Jeho činy boli samozrejme neprípustné a odporné, ovšem mučenie ako prostriedok na priznanie mi tiež nepríde vhodné. Teda aspon nie to fyzické. A pritom to mohla byt celkom dobrá kriminálka.

• 4.10.2018  09:12
    Balerína (2016)

Prehliadka všemožných klišé v jednom tuctovom príbehu, v ktorom sa všetko zlé na dobré obráti, ved ako inak. Holčina bola sympatická, ale to je tak asi všetko. Takéto príbehy ma proste nebavia a nikdy baviť nebudú.

• 20.9.2016  22:12

Komiksový fanda niesom a superhrdinovia ma nikdy nebrali. Jedinou výnimkou je Spiderman. Ten je priam neodolateľný vďaka tej lepkavej veci, ktorou strieka všetko naokolo. Ovšem Batman nieje pre mňa ničím zaujímavý. Aj keď musím uznať, že jeho čierna pláštenka posobí hodne sexy. To, čo sa však skrýva pod tou pláštenkou zas až také príťažlivé nieje, rovnako ako prostredenie, v ktorom poletuje. A vlastne celý príbeh mi bol akosi ukradnutý a nebavilo ma to sledovať. Jediným žiarivým momentom bol Liam, ktorý aspoň na chvilku dokázal upútať moju pozornosť. A to nielen vďaka svojmu knírku ala „myšiak Monty“..

• 15.3.2017  13:21
    Bernie (2011)

Pre mnohých šedý priemer, no pre mňa skvele spracovaná plnotučná téma. Už dávno som sa na film nedívala s takým záujmom a chuťou. Linklaterovi sa to vskutku podarilo. Naozaj výborný výber hercov, ktorým role padli ako uliate a podla mňa si ich aj náležite užívali. Bavili ma aj autentické výpovede Bernieho známych, ktoré to celé oživili. Boli prirodzení a vyzerali presne tak, ako si správnych Texasanov predstavujem. Zanechali vo mne príjemný hrejivý pocit. Najviac ma však potešilo záverečné konštatovanie jednej staršej dámy, ktorá to celé skvele uzavrela. Ďakujem a tlieskam...

• 26.11.2016  23:00
    Beverly Hills 01863 (TV film) (2012)

Príjemné nahliadnutie do života na dedine. https://www.youtube.com/watch?v=pJ0ta3RQCBg

• 13.6.2015  11:38

Akhtar je charizmatický chlap s pekným vyšportovaným telom. Niet divu, že sa za ním každá holka otočila. Dostal sa až na vrchol športového rebríčka, ovšem nemal vždy na ružiach ustlané. Vo filme sa krásne prelínajú všetky etapy jeho života. Je tu mnoho emócií, farieb, tanca, lásky i tvrdej driny. Nech vás neodradí siahodlhá stopáž. Stojí zato pozrieť si túto náročnú cestu šikovného športovca a prežiť spolu s ním všetky trápenia i radosti.

• 30.8.2015  10:33
    Billy Elliot (2000)

Tak tu mi zas niekto poriadne zahral na city. Hlavne poslednú polhodinu som zabúdala dýchať. Briti to proste vedia. Hlavne chrumkavučký Billyho brat by dokázal zavariť aj moj elektrokardiograf. Škoda len, že neukázali trochu toho záverečného vystúpenia..

• 1.3.2015  23:51
    Birdman (2014)

Kvalitně zahraná a zajímavým způsobem natočená PTÁKOVINA. Po neustálém běhání chodbami a ulicemi si měl ale radši ustřelit ptáka.. Jediný pták ♂, který ale STÁL zato, byl Edwardův.

• 30.6.2015  16:36

Zbytočný film o hulení, šukání a predčasnej ejakulácii, za doprovodu strašnej hudby.

• 3.3.2015  23:24

Mám rada filmy o psychopatoch. Scott sa toho ujal výborne a bol naozaj presvedčivý. Niektoré scény boli skvelé, ale vačšinou to bolo rozťahané a nezáživné. Miestami to zívalo prázdnotou. Chcelo by to viac dynamiky, šialenstva, emócií, lepšiu hudbu a možno lepšieho režiséra.

• 25.3.2019  17:38
    Bratrstvo spravedlivých (TV film) (1986)

Trošku naivný príbeh, ovšem s príjemným obsadením a počúvateľnou 80-tkovou hudbou. A aj keď Keanu vyzeral ako malý chlapec, už vtedy mal svoje kúzlo.

• 30.5.2015  22:08
    Bronson (2008)

Keď si už myslíte, že ste videli všetky psychopatsvá sveta, tak príde Bronson a vystrčí na vás svoje päste a svoju holú riť. Jeho kolieska v hlave naozaj pracujú opačným smerom, ale omnoho zaujímavejší je spôsob, akým túto skutočnosť natočili. Na tak bláznivé, vtipné a zároveň depresívne umelecké dielo človek len tak ľahko nezabudne. Obrovskú zásluhu má na tom hlavne Hardy, ktorý ukázal farbistvosť svojho talentu a všetky šterbinky svojho tela.

• 9.2.2016  12:53
    Bruno (2009)

Nechutné, nevkusné, nevtipné a až na pár svetlejších momentov, to bolo skoro nepozeratelné..

• 23.1.2018  22:27
    Bubák Bubby (1993)

Šialený Bubby - fóliový dusič. Zlobivý kluk s divokým három. Je to vlastne chudák. Zmatený, ako čerstvo vyliahnuté kura. Miluje hudbu, zvieratá a pizzu. Najviac zo všetkého ale zbožňuje velké kozy, obzvlášť na ženských, kyprých tvarov. Nerozumie okolnému svetu. A je mu to jedno. Mne tiež. Hlavne, že dokáže pobaviť.

• 10.12.2018  09:53

S Bukowského tvorbou som sa zoznámila ešte zamlada, pri sexe, opojená alkoholom. Učaroval mi štýl jeho vyjadrovania a tak nebol problém dočítat knihu v priebehu chvíle. Jeho slová mali horkosladkú chuť a mne zostal po dočítaní zvieravý pocit na hrudi. A teraz, pri sledovaní dokumentu, sa mi ten pocit vrátil a to ešte intenzívnejšie. Film bol hodne autentický, sálala z neho bolesť a frustrácia, ale aj radosť a hromada alkoholu. Bukowski bol ako vystrihnutý z knihy. Presne tak som si ho predstavovala. Nič z toho, čo urobil, alebo čo som sa o ňom dozvedela ma neprekvapilo. Bol to naozaj svojský človek, ale som rada, že nemusím žiť taký ubíjajúci život ako on.

• 17.1.2016  17:44

Ja by som tiež všetkých takých idiotov vystrielala!

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9