Adaptace (2002)

Ať mi všichni botanici prominou, ale tohle můj mozek nepobral. Asi mému kvítku ulítla včelička, nebo jsem nedosáhla posledního stádia schizofrenie, a možná jsem se jen nemohla koukat na Nicolasův tlustý zpocený pupek. Zítra půjdu do krámku a koupím si hrůzostrašní orchideji. A budu se na ni koukat v naději, že to ve mně vyvolá touhu být broučkem, který se s ní pomiluje.

A.I. Umělá inteligence (2001)

Začiatok bol celkom vydarený - sympatický robotický chlapec, zúfalá maminka, dokonale umelý chlípák Jude... V polovici sa to však preklopilo na strašnú blbosť a následné hľadanie nejakej imaginárnej víly ma dokonale uspalo.

Akumu tantei 2 (2008)

Snová hovadina, v ktorej pár jedincov zažíva preludy, predstavy a strach. Pri tom neskutočne jačia a trase sa obraz, takže je na mieste ubrať hlasitosti a sadnúť si čo najďalej od obrazovky. A keď nejačia, tak tam blábolia samé hovadiny a dejú sa divné veci, takže som ani úplne nepobrala o čo im ide. Pár zaujímavostí ale stojí za zmienku - ohavný štekajúci pes (predpokladám mŕtvy), vysúkanie sa z cudzieho tela a obrovská časopriestorová vagína. Inak to nestojí ani za deravý groš.

Amazing Love (2012)

Príbeh, ktorý rozpráva Stuart na tábore, je o prorokovi Ozeášovi a jeho nevernej žene Gomere. Je to pekne spracovaný príbeh a určite dojme každého kresťana. Táborová časť s mládežníkmi trošku zaostáva, ale príjemne oživuje a hlavne vysvetľuje biblické posolstvo.

American Mary (2012)

Vždy ma zahreje pri srdci, keď vidím ženu, ktorá je krásna a nadaná zároveň. A Mary je toho príkladom. Má parádne naleštené pomôcky, šikovné prstíky, sexi postavu, fajné oblečky a klientelu, ktorá je s jej prácou spokojná. Učarovala mi aj vďaka svojmu mrazivému pôvabu, ktorý jej môžem len ticho závidieť. A keď pritom všetkom strieka ešte trochu krvi, tak som celá blažená.

Amos & Andrew (1993)

Tak sa nám do Kocúrkova zatúlala jedna čierna ovečka. A mieri na ňu celá policajná akadémia pitomcov. Spúšťa sa tak vlna nešťastných príhod a nečakaných zvratov. A celé to majú na svedomí dvaja ukrutní dementi, ktorí majú vačšiu fantáziu ako Alica z krajiny zázrakov. Už po 10 minútach sledovania tejto šaškárny som mala chuť streliť si gulku medzi oči. Dobre, že som to nespravila, pretože to bola neskutočná zábava, plná absurdných momentov. Naviac, Nicolas bol opäť k sežrání, ako megapizza so všetkými prílohami.

Andělé všedního dne (2014)

Keď sa na začiatku zjavila uletená štvorica anjelov, cítila som, že to nedopadne dobre.. Vyzerali ako cirkusoví uprchlíci, ale svoje poslanie splnili výborne. Aj keď na nás v úvode vyblafli, ako sa to celé skončí, stále som dumala nad tým – ako? prečo? Svižné tempo odhaľovania príbehov jednotlivých zúčastnených ma udržovalo v strehu. Skvelá ♪ hudba ♪ dotvárala tragickú atmosféru a pohľad na hodiny vo mne vyvolávali strest z blížiaceho sa konca.. Potešili ma zábavné momenty – ako rýchla jazda v krásnom aute s dvoma ♀ hezounama ♀ (vtedy som si priala sedieť s nimi na zadnom sedadle), alebo Dyk ako dlhovlasý anjel. Posledné momenty filmu som priam pretrpela, čakala som nejaký zvrat ! Takto sa to predsa nemože skončiť…! Prečo tí anjeli niečo nevymyslia…? Všetko ale má svoj zmysel. Takto to proste skončiť malo.. a je to tak dobre!

Anděl Exit (2000) odpad!

Nechápem, ako mohol mať niekto potrebu natočiť niečo tak strašné. Čisté utrpenie sledovať to.

Andrew - člen naší rodiny (1999)

Príjemná rodinná oddychovka, do ktorej sa R. Williams perfektne hodí. Už ako bláznivý táta v sukni ma veľmi bavil, ale pristane mu aj rola robota v obleku. Takéhoto pomocníka by som brala všetkými piatimi..

Apokalypsa v Hollywoodu (2013)

Tak tuto prasečárnu lze sledovat jen s jehlou zapíchlou v žíle.. Stupidní zábava plná semene, zvratků, chcanek a hulení, byla spíš trapná než vtipná. Ale abych nekřivdila, našli se tam asi 2 vtipné momenty – právě nás oloupila Hermiona a facák od Rihanny. Jinak to bylo totální zoufalství s absencí špetky rozumu. Ještěže tu hříšnou havěť sebral sám satan.. ikdyž nevím, kde se stala chyba, když tam Rogan nezahučel taky..