• Pohádka

Rychlejší než smrt (1995)

Trochu mě zklamal konec, protože jsem byl opravdu napjatý a dychtivý dozvědět se, který z těch dvou je lepší

Predátor (1987)

Schwarzenegger vs. Predátor. Velice mi u tohohle filmu chybělo odůvodnění, proč ten predátor přistál na Zemi.

Vetřelec vs. Predátor (2004)

Druhý díl jsem viděl první, takže se mi do tohoto moc nechtělo, ale nakonec se to dalo. Ale jinak hra je opravdu jedna z nejlepších.

Česko Slovensko má talent (2010) (pořad)

Být já v porotě, vyletěl by každý druhý. Co to je za talent zpívání, nebo tancování? S tím tam vůbec nemají co dělat. Vždyť uzpívat a tancovat umí každý, to není žádný talent, ale pouhopouhé nadáni nebo vrozený dar...

Divošky (2013) (pořad) odpad!

Zpráva dne! Datel sedí na stromě a klove do něj! Naprosto fascinující a inspirativní reportáž. Ale samozřejmě není jediná! Najdou se i větší kraviny, které natočit a poslat do televize. Ale úplně nejlepší je konečný slogan - Budu na primě! ...

Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál)

Děj se pořád opakuje, hudba má jen čtyři tóny a dramatické scény jsou tak "dramatické" až jsou směšné, ale vzhledem k tomu, že to sleduji už od mala a viděl jsem i mnohem horší, tak dávám dvě hvězdičky.

Méďa 2 (2015)

Film jako takový je na tři hvězdičky, ale za parodii na Jurský park, kytaru hozenou na medvěda a rozbitý stůl si zaslouží i tu čtvrtou.

Ghoul (2015)

Čekal jsem spíše dokument, kde je děsivý příběh a děsivá pravda a ne klasický horor, kde všichni postupně zkebnou.

Kmotr (1972)

3 hodiny nesmírné nudy, tohle pro mě znamená tenhle film a je mi líto, že mi nepřišel do chuti.