• Pohádka

Hra o trůny - Rudá žena (2016) (epizoda)

Ach, můj bože, konečně! Když jsem po roce uslyšel tu melodii, málem jsem se rozplakal štěstím.

Orel Eddie (2016)

Jeden z nejsilnějších filmových zážitků roku 2016. Tenhle film (a vlastně i skutečny příběh) je jasným příkladem motta: i když ti všichni říkají, že jsi nula a ničeho nedosáhneš, běž si za svým cílem a dokážeš vše, co chceš. Opravdu dojemné a vtipné.

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Chtěl jsem vidět, jak Superman zemře a toho jsem se i dočkal (i když jsem to vůbec neočekával) a musím říct, že jsem si liboval, když mu Batman dával do nosu. A po pravdě řečeno jsem se místy ztrácel v ději a někdy i nudil. A nutno říci Lex Luthor mi trochu připomínál psychopatyckého Jokera. "Tak co, máte dosmaženo?" "Já si přijdu osmažit tebe." :DD

Vikingové (2013) (seriál)

Rozhodl jsem se přidat úplně nový komentář, který bude součástí, jak samotného seriálu, tak úplně posledního dílu. K Vikingům mám asi největší citový vztah ze všech možných seriálů, které se mi kdy dostali pod ruku. Bude to tím, že jsem na něj narazil sám velmi krátce po jeho vzniku (kdežto všechny ostatní ke mě přišly od mých blízkých a přátel jako doporučení z velké vlny fenoménu, a to jsem se vždycky do něj zapojil až někde v půlce svého působení), takže jsem ho sledoval opravdu řadu dlouhých let, s jedním dílem každý týden, každičký rok a moc dobře si pamatuji, že pokaždé na tenhle okamžik jsem se těšil jako malé dítě na Vánoce. Největším tahákem je samozřejmě hlavní postava Ragnara Lothbroka, na kterém všechno stojí. Avšak nejen on, ale i jeho nejbližší jsou neuvěřitelně charismatické postavy, jejichž naprosto dokonalé hraní ještě více podtrhuje oblíbenost. Ovšem jak to tak bývá, tak s Ragnarovou smrtí šla kvalita seriálu dolů, ale stále stále se držela v těch hranicích, kdy to bylo koukatelné a stále to ještě dokázalo mít spoustu naproto ohromných momentů či scén a atmosféru si to také drželo dobrou. A nakonec finální epizoda, se kterou jsem byl spokojený snad nejvíc ze všech možných seriálů. U všech ostatních jsem zažil, že finále bývá takovo emoční ždímačkou, u Přátel si divák vybrečí oči, kdežto u Hře o trůny člověk křičí, co všechno mělo být (logicky) jinak. Ale tady to všechno skončí tak nějak smířlivě. V podstatě každý se dostal nebo dosáhl toho, po čem toužil a v srdci i duši došel k míru, ke satisfakci. Když jsem sledoval závěrečnou scénu, jak sedí na pláži, tak jsem na to koukal s polovičním úsměvem na tváři a cítil jsem se prostě dobře, že to tak všechno má být.

Deadpool (2016)

Neslyšel jsem nic jiného, než chválu, a tak jsem se rozhodl na to jít. Jak jinak Film od Marvelu nespoléhá na nic jiného, než na akční scény a vtipné hlášky, přičemž humoru bylo víc a akce míň, než je zvykem. Jen mě mrzí, že celý film je založený na jediné věci, bez které by příběh být nemohl - rakovina.

Nejchytřejší Čech (2014) (pořad)

Vědomostní soutěže prostě miluju, ale zajímalo by mě na jaké úrovni obtížnosti je tato soutěž založená, protože já z tama vím 95% správných odpovědí a to jsem obyčejný člověk.

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

"Co je to? Střelba?" "Jo." "A odrazíte je?" ¨ "Jedině tak s tankem. A kruci!" "Co?" "Tank maj oni." :D :D :D

Griffinovi (1999) (seriál)

Jediné, co na tomhle seriálu za něco stojí, tak je Stewie.

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Nejbrutálnější film, jaký jsem kdy viděl. Podle mě to bylo trochu zdlouzavé, ale zato opravdu napínající.