Dnes v noci v lese nikdo nespí (2020)

Sympatický horor o chlápkovi co vypadá jak něco z Pachu Krve a Toxického Mstitele (asi inspirace) co nahání v lese bandu teenagerů, kteří zde jsou v kempu bez moderních technologií. Mínus pouze za konec nemám rád nesmrtelné vrahy navíc tohle už není in jelikož to dávají skoro do každého hororu. Díky za titulky Livingdead.

SpongeBob ve filmu: Houba na útěku (2020)

Z těch 3 spongebobových filmů mě tohle přijde nejslabší. Nemá to vyloženě ani zápletku a je tam cca 5 vtipů a vtipných scén přičemž vyloženě kvalitní jsou tak 3 (nejlepší je asi Titanic pak si na moc nevzpomenu). Jediné co to zachraňuje je konec a ta píseň v té hospodě.

The Owners (2020)

Komentář obsahuje spoilery 3 chlápci a ženská se rozhodnou vykrást barák doktora a jeho ženy kde je trezor. Tak se tam dostanou a zjistí, že ten trezor není elektronický , ale číselný a nemůžou se do něj dostat počkají si teda na toho doktora a ženu s tím, že se tam dostanou s její pomocí pak se to, ale zvrhne. A do háje jde i celý film máme zde 3 postavy z nichž jeden je magor už na pohled druhý je nula co chce být ve vatě (jeho slova) a třetí je tlustoprd, který je tak retardovaný (k tomu se ještě dostanu), že bych mu nedal na hlídání ani akvárium s rybičkama jelikož bych se bál, že mu uplavou ta ženská je zde vyloženě do počtu, aby zde byl ženský element. Tak se to zvrtne jeden umře (zkuste hádat, který to bude) druhý je zraněný a zůstane ten retardovaný tlusťoch a ta ženská. Tomu tlusťochovi mezitím klesne iq do mínusových výšin (už předtím byl debil nyní je ještě větší) tak, že si tam lehne nechává se opečovávat (od lidí, které chtěl oloupit a vůbec mu to není divné) dívá se na televizi a žere a jediné komu to přijde divné je ta ženská. Spíše než horor je to psychologické drama záporáci nejsou dostatečně magoři a gore zde je pouze jeden uříznutý prst. 40 procent

Hosts (2020) odpad!

Chlápek s ženskou jdou na Vánoce k večeři k sousedům. Normální idylka akorát to má chybu než tam dojdou něco do nich vleze tak, že tam dojdou už jiní (co to bylo kdo se to vzalo nikdo neví asi ani režiséři) a zvrhne se to. Po scéně večeře (mimochodem tahle scéna není takové maso jak se Vás tady někteří snaží přesvědčit kdejaký díl Sawu případně Hostelu nabídl více a to jsou více staré 15 a 16 let) to rovnou vypněte. Pak se dozvíte pouze , že někdo je něčí syn (pro film to není absolutně důležité) , že jedna ženská místo, aby zavolala policii zavolá svému klukovi (ne blondýna není) a to je zhruba vše. Co se naopak nedozvíte je to o co tam šlo jelikož chvílema je chtějí zabít všechny a chvílema nakazit nabízí se otázka proč tam byla ta scéna u večeře, když evidentně i slepý může vidět tak by nebyl problém , aby ženská vyléčená z rakoviny mohla žít. 5 procent za tu nakaženou měla pěknou sukni více tam není ocenit co.

Kadáver (2020) odpad!

To byla, ale nerealistická píčovina tohle jestli je horor tak potěš koště to snad i pohádka o Krtečkovi mě vyděsí více než tohle. Nulové herecké výkony scénář neexistující a o ději škoda mluvit konec už je vyloženě stupidní (jasně mám tam minimálně 10 týpků, ale ani jeden ji nemůže zastavit) . Trochu k ději skupina lidí je pozvaná do hotelu na divadelní představení musí mít masky, aby šly rozlišit od herců a můžou si chodit kamkoliv po hotelu. Mezitím skoro všeci zmizí až na jednu ženskou a to je celý děj. Herecké výkony 0 Děj 40 Horor 0 Scénář 0 Gore 40. P.s. ten hotel měl minimálně 5 pater (ta holka byla v 500 cosi) to je minimálně 100 místností v patře tak, že 500 místností a sami říkali, že neměli tolik lidí a ať mě nikdo netvrdí, že by to šlo provést.

Sváteční rande (2020)

Asi je to tím , že jsem už dlouho neviděl romantickou komedii (poslední byla tuším Ženská Pomsta) , ale mě to sedlo. Svobodná ženská se seznámí s svobodným chlapem a domluví se, že spolu budou chodit na svátky mezitím se, ale do sebe zamilují. Má to sympatické postavy hlavní herečka je pěkná (chlapy nehodnotím nejsem teplý Kovy) a chemie funguje je zde sice jedna fekální scéna, ale neukážou ji tak, že plus. Body dole pouze za patetický konec vzpomněl jsem si na Zamilovaného Profesora 2.

Prci, prci, prcičky: Holky sobě (2020)

Tahle série stála za něco do 4 dílu v 3 dílu to nejlepší herci opustily a zůstal pouze Eugene Levy, který zde chybí a šlo to do háje (ještě Školní sraz ušel) . K ději 4 ženské se rozhodnou , že do plesu někoho sbalí jedna měla kluka a rozešla se s ním a nyní neví jestli je pravý jedna má vztah na dálku jedna nemá nikoho a dělá si dobře na prezidentských projevech a jedna má problém vůbec někoho sbalit tak někoho hledají až si najdou kluka , který se líbí těm ostatním taky a to je celý film. Jediná zajímavá postava je ta kudrnatá ta má i nejzajímavější vývoj ostatní nestojí za zmínku máme zde tlusťošku co by si mezi nohy strčila snad i odjištěný granát pak jednu co se s někým rozejde, aby se pak k němu chtěla vrátit a ta poslední nemá čím zaujmout . Chybí zde humor (zhruba 2 vtipy a scény maximálně) a děj je v podstatě kopírka všech komedií ve stylu někdo chce zasunout. Je to určitě lepší než Nahá Míle a Spolek Beta a na zhruba stejné úrovni jak Kniha Lásky. P.s. pokud chtěly už tam ukázat, že má někdo sex mohly si dat tu práci a mohly ukázat, že aspoň někdo neměl kalhotky takhle, když tam dají sexuální scénu a následuje scéna kdy jsou obě postavy oblečené vyzní to do ztracena

Vánoční Kameňák (2015)

U českých komedií je potřeba mít hranici humoru postavenou hodně nízko pokud budete mít nastavenou vysoko a očekávat od toho třeba pokaždé kvalitu filmu Ženy v běhu budete zklamaní a hodně a tohle je přesně tento případ. Poslední Kameňák co jsem viděl byla trojka čtyřku asi taky někdy shlédnu ať mám dokoukanou celou sérii a seriál mě neláká. Ohledně filmu ono Kameňáky neměly nikdy děj vždy to byla přehlídka jakože vtipů a jakože navazujících nebo nenavazujících scén a ani tohle není výjimka. Vydra je trapný být ním už tu kariéru zapíchnu asi se zmůže pouze jen na moderování debilního Prostřena Dejdar to samé , když se podíváte na jeho kariéru z poslední doby je Vám smutno ten dopadl snad ještě hůře než takový Nicolas Cage a zbytek nestojí za zmínku ještě Novotný být ním se nejspíše rovnou zastřelím, že jsem v tom vůbec hrál, ale asi nemá žádnou sebereflexi nebo dostal moc prachů tak to neřešil . Za co teda ty 2 hvězdy je to lepší než oba Špindly aj než Ženská na vrcholu, je zde jedna vtipná scéna s Zemanem uráží se zde Merkelová ( i když mohly si do ní rýpnout více) a postava té zpěvačky v bordelu je pěkná a dobře zpívá pak ještě ujde ta postava té dcery z Austrálie a zbytek je do počtu. 40 procent . P.s. nemá cenu se rozčilovat ohledně toho co kdo viděl a neviděl a dal odpad kdyby to tak měly dělat tak většina filmů má daleko jiné hodnocení než má.

Deadtectives (2018) odpad!

Amatérský horor o bandě kreténů a jedné pipině co točí jakoby reality show o lovení duchů ale vše je hrané. Jednoho dne dojdou do Mexika do domu kde , ale skutečně straší a nahání je tam zemědělec s srpem. Nulové herecké výkony (proti těmhle jsou snad i herci z Kameňáku umělci) žádný scénář (když se půjdu vysrat na záchod vezmu si tam papír a tužku napíšu lepší než ten co byl tady) a o horor to taky moc nezavadilo děsivější než tohle jsou snad i každodenní zprávy od Flégra o koronaviru. Možná pro postižené a voliče Pirátů to bude ideální. 0 procent

Boratův navázaný telefilm (2020)

Od prvního dílu sešup hodně dole což je smutné jelikož první díl je starý 14 let a místo, aby zde byl viditelný progres je to naopak. V celém filmu jsou zhruba pouze 3 vtipné scény a hlášky (pohádka o vagíně co snědla svou majitelku, scéna u té černošky co mu hlídala ´´dceru,, a ta píseň o koronaviru) jinak zde není co ocenit. Oproti jedničce ubylo kontroverzních rozhovorů asi , aby ho méně lidí žalovalo jde zde vidět i určité opatření jelikož někteří lidé jsou rozkostečkovaní, aby jim nešlo vidět do tváří a naopak jedna fekální scéna je vyloženě hnus . Konec už je vyloženě trapný a navíc popírá jak první tak tento díl. P.s. pro zajímavost porovnejte scénu tady v synagoze (která jde vidět jak je hraná kdyby tam takhle došel nikdo by se s ním , aby nebavil) s scénou co byla v jedničce jak měl pronajatý ten dům a myslel si, že na něho útočí židé zatímco v jedničce to bylo vtipné zde to hýří trapností. 40 procent asi nejhorší počin od něho to i ten Diktátor byl vtipnější a to ho nemusím ještě, že to nešlo do kin jelikož za tohle dat prachy by mě bylo líto.