The Open House (2018) odpad!

Poté co jim při nehodě umře manžel se stěhuje žena a její syn k příbuzné do baráku, který má na prodej. Mezitím jim někdo chodí po baráku a šteluje jim sprchu. Pak také ten někdo na ně zaútočí. Příjde mě jako by režiséři nevěděly co točit více jak hodinu se zde absolutně nic důležitého nestane a ke konci to nahodí jakože děj, ale zase bez vysvětlení. Nevíme kdo to byl (byl to některý z těch co si chtěl koupit ten dům nebo to byl jejich mrtvý fotík) kde se tam vzal (byl tam už jako by s tím domem) ani o co mu šlo. Potvrzuje se moje pravidlo, že lidé co režírují vlastní film ještě ho i produkují, píšou si k němu scénář (to aj nějaký mělo?) a zahrají si v něm to nezvládají. Navíc hlavní postava toho kluka je strašně nesympatická chápu, že přišel o otce a viděl jeho smrt a je z toho špatný, ale tím, že se bude chovat jak nevychovaný spratek ho k životu nepřivede. Za to hlavní postava té matky mě pobavila ve scéně kdy říká, že má moc starostí a práce a v celém filmu se dvakrát osprchuje dvakrát nakoupí a jednou si zajde vyfotit krajinku a pak si to zajde vyvolat takové starosti bych chtěl mět. Chtěl jsem dat 40 procent, ale za ten konec to shazuji k 0 teda k 5 procentům za to, že ten kluk chcípl bohužel se to mělo stát už zhruba v 10 minutě.

F (2010)

Na tomhle filmu by se dal udělat krásně psychologický rozbor postav. Nevím jestli to byl účel režiséra, ale je to do očí bijící. Takže tu máme učitele,který nezvládá svou práci a není schopen se postarat ani o vlastní dceru. Není ani schopen si najít jinou práci jelikož kromě učení nic neumí (pane bože však má vystudovanou výšku a kdybych byl ve škole kde to nefunguje a kde mě nikdo nemá rád šel bych jinam) Pak ředitelku, která není schopna řešit problémy tak ze všeho viní učitele případně se to snaží zamést pod stůl (což mě připomnělo ten případ v České Republice kdy děcka šikanovaly učitelku a ta jejich ředitelka se těch děcek zastávala že oni za nic nemůžou). Policisty, kteří by neuhlídaly ani děti v babyboxu a při první akci se doslova a do písmene podělají (jeden z nich si nejspíše myslel, že práce ochranky obnáší listování si v časáku s nahýma chlapama) a na závěr žákyni, která si dělá co chce a má vše na háku (nejspíše z důvodu toho,že je jedináček ,že její fotík je učitel a její matka jí všechno dá). Tyhle všechny nahání ve škole jacýsi maníci, kteří je chtějí zabít. Bohužel zde chybí důvod proč to dělají (jsou to ti studenti co jsou po škole nebo nejsou to se nedozvíme) a i závěr a pointa. Kdyby zabili místo té ředitelky toho učitele co měl tu dceru dal bych 5 hvězd bohužel se nestalo.

247°F (2011)

2 ženské a 1 chlápek jsou uvězněni v sauně zatímco jejich kamarád, který tam nechtěl si zachlastá a zhulí se. Největší problém je v postavách ty 2 ženské si absolutně nezaslouží přežít jelikož pro svou záchranu neudělají skoro nic (rozbijou pouze teploměr což jim stejně nepomože naopak jim to přitíží) a naopak chlápek co všechno odsere a snaží se přežít chcípne. 40 procent. Jinak to,že to je podle skutečné události a na konci píšou,že jména jsou fiktivní nic neznamená film Hodinu Nevíš je podle skutečné události a žádný Hynek tam nevraždil. Prostě jim dotyční nedaly právo použít jejich jména a příjmení. P.s. podobný případ se stal i u nás minulý rok https://www.denik.cz/z_domova/dve-zeny-zemrely-v-saune-na-jicinsku-ulomila-se-totiz-klika-zustaly-uveznene-20170416.html

Matky na tahu o Vánocích (2017)

Už předchozí díl byl lepší průměr a tohle je ještě horší. Zasmál jsem se tak 2 krát a z vedlejších postav je vtipná maximálně tak matka Kiki. Už v předchozím dílu jsem nechápal jak někomu může přijít vtipné,když se někdo ožere jak prase nebo zhulí případně někde krade a dělá bordel a tady je to úplně to samé. Konec je vyloženě trapný a nevhodný jelikož předvádět před malýma děckama jako by sex je těžce mimo. 40 procent. Za den zapomenu o čem to bylo.

Coco (2017)

Celou dobu jsem chtěl dat 3 hvězdy, ale ten konec to zachránil.Písně až na Remember Me též bída. Příběh je dobrý bohužel humor je tak pro fanoušky Scary Movie nebo někomu kdo má iq houpacího koně a příjde mu vtipné, když někdo věčně někam padá (opravdu mě nepříjde vtipné,když někoho zabije zvon nebo někdo se zadusí jídlem a lidi se mu smějou). Hodně to zachraňuje i ten pes,který mě hodně bavil a jsem rád, že tam vysvětlily jaktože může cestovat do říše mrtvých. Kdyby místo toho kluka byl/a hlavní postavou ten pes nebo ta babička (nejlepší postava v celém animáku) dal bych i 5. P.s. spoiler ten konec si mohly dopustit a tu babičku nezabíjet byla jí vyloženě škoda. P. P.S. to poselství filmu je hodně podobné jako ve filmu V Hlavě jedna postava musí zemřít a je na ni zapomenuto,aby druhá mohla žít (v V Hlavě to byl ten slon křížený s delfínem na úkor Joy tady je to ten zpěvák na úkor Hectora)

Válečný deník ze Sýrie (2017) (TV film)

Když porovnám tenhle dokument s dokumentem Slzy Sýrie tak je to těžká bída. Pokud bych měl srovnat nějakou reportáž nebo článek z novin s tímhle dokumentem tak to vyjde stejně ne li hůře. Ze 3 dokumentů co jsem viděl na tohle téma je tohle nejslabší.

LEGO® Ninjago® film (2017)

Je to lepší jako Lego Batman, ale zase ne o moc. Celý film se vyšťaví zhruba v prvních 20 minutách (nepočítám filmové scény ty stojí za hovno jako v Lego příběhu) pak to jde do kopru. Pochválit se dá hudba ,jedna humorná scéna ( s tou rukou) a cca 3 podařené vtipy + ta kočka . Jinak je to těžká bída. Na celé sérii Lego se podařil jen Lego příběh Hraček zbytek už je těžká bída. Jo a abych nezapomněl nevěřte trailerům ta scéna ze svatby na kterou jsem se hodně těšil tam ani není to samé ta scéna jak parkují v docích.

Cheap Thrills (2013)

Ze začátku jsem se bál, že to bude klasické invasion 2 chlápci se dostanou k jakýmsi boháčom a budou je mučit atd., aby po nich vymámily prachy pak se to, ale vyvinulo na horor ve stylu Vadí Nevadí. Od toho vyvinutí to bylo lepší a lepší bohužel to by to nesmělo kazit to, že ten druhý chlápek je tam vyloženě do počtu a vše získává ten jeden (tím pádem je tam jen kvůli tomu, aby toho druhého mlátil a urážel) . Měly to natočit více ve stylu kdo bude rychlejší vyhrává a že by mezi sebou soutěžily než tak, že vše je na jednu stranu a ten druhý je otloukánek. Dám 80 procent (40 procent minimálně za postavu Violet to je fakt kočka) P.s. ty prachy za to, že s ní měl sex byly vyloženě zadarmo, když vše udělala ona sama a on jen ležel.

S.U.M. 1 (2017)

V budoucnosti na Zemi zaútočí jakýsi nonsuchové a vyhubí většinu populace. Ten zbytek populace vysílá vojáky, kteří hlídají vždy nějaký perimetr, aby se tam nonsuchové neobjevily. Film se věnuje jednomu z nich co hlídá perimetr a jelikož nic pořád nevidí tak si myslí, že neexistují oni, ale existují. Těžce nízkorozpočtová záležitost o cca 5 hercích a 1 myši kde většina rozpočtu padla nejspíše na začátek a na cgi toho nonsocha na konci. 40 procent

Konvert (2017)

Nevím jestli to Rusáci dělají naschvál nebo nejsou schopni natočit normální horor. Celý film je o chlápkovi co má doručit obálku jakési ženské. Vždy někam dojde a oni ho pošlou jinam tak se to opakuje jen se mění lokace až nakonec tu ženskou najde a ona ho chce zabit. On přežije a předá jí to konec. 40 procent za námět a konec víc z toho nevymáčknu.