Vraždy podle abecedy (2008)

V rámci žánru průměrný thriller akorát ty duchy mrtvých si tam mohli odpustit

Comeback (2008) (seriál) odpad!

strašná sračka nevím jak se to někomu může líbit jediné co oceňuji je jeden z dílů ve kterém se jakýsi chlápek ptal Ozzáka ve kterém regále najde cd skupiny kabát a on mu ukázal záchod jelikož skupinu Kabát nenávidím tak mě to potěšilo :-)

Čepel smrti (2009)

strašná sranda film vypadá asi takhle dojdu do střední školy najmu si několik studentů a nechám je hrát vrah je v černém po vzoru Vřískotu. Děj vykrádá Vřískot i s Tajemstvím Loňského Léta dohromady jediné co stojí za pochvalu je bodycount

V úzkých (2009)

1 hvězda za snahu jinak se jedná o průměrný horor jakých je kopa navíc vše je v tmě takže toho moc vidět nejde.

Miss Březen (2009)

Parádní komedie už dlouho jsem se tak nenasmál

Křeslo (2007) odpad!

Já chápu že když někomu jebe v hlavě tak je to třeba cool ale proč o tom točit film a ještě tak nudným způsobem

V obležení nepřítele (2005) (TV film)

Klasické béčko od sci-fi pictures když moc nečekáte tak Vás to nezklame já byl spokojen

Upálen (2008) odpad!

Strašná sračka první film od Mida, kterému jsem kdy dal odpad. Myšlenka spalování lidského těla zevnitř je dobrá ale provedení je strašné a film nudí navíc film osobně nepovažuji za horor ani thriller spíše nepodařené drama

Krvavý sníh (2008)

Tak tohle můžu děj už tu byl sice x krát zpracování taky daleko lepší už jsem viděl ale mě se to líbilo krásný masakr místy i docela krvavý.

Jánošík - Pravdivá historie (2009)

Jánošík Pravdivá Historie aneb film bez scénáře v nehorázné délce 1 hvězda za konec jinak je to pohádka tak na dívání na Čt 1.