Americký chopper (2003) (pořad)

Banda absolútnych sedlákov, no vďaka tristo miliónom rovnakých idiotov vidiacich len hviezdy a pruhy, smrdia v TV po celom svete. Nemuselo by sa jednať o zlú reláciu preto jedna*, ale to by to musela mať iné osadenstvo a nie Teutulovcov.

„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)

Dal by som aj plný počet, nebyť jednej jedinej veci a to koľko krát mi niekto povedal "Marečku, podejte mi pero". Poprípade péro.

Noviny TV JOJ (2002) (pořad) odpad!

Jojka ponúka to najhoršie spravodajstvo zo slovenských staníc. Pravdu povediac by mohli zrušiť teleráno aj noviny, tak na Markíze ako aj na JOJke a nechať to na STVčku a TA3.

Noviny o 12:00 (2011) (pořad) odpad!

Od novín o dvanástej sú horšie už len noviny o sedemnástej. Prinášajú absolútne hovno a nie že nie, ale otravne prerušujú vysielanie. Fuj.

Vražedná čísla (2005) (seriál)

Namiesto super červeného a mega fialového svetla v tejto kriminálke používajú matematiku, vďaka čomu vedia zistiť za použitia gravitačnej rovnice, kedy pôjde presne vrah na veľkú. Problém je už len zistiť kto je vrah a kam tú potrebu pôjde vykonať. Proste klasická americká krimiška, v tomto prípade veľmi podarená.

Krvavá hostina 3: Šťastný konec (2009)

Konečne naša parta idiotov našla svojho hrdinu menom Jean Claude Segal, originálnosť isto nechýbala ani jednému z trojice úžasných dielov a tu sa konečne dočkáme tak očakávaného happy endu.

Krvavá hostina 2: Masakr (2008)

Keď tá potvora potrtkala mačku, myslel som že umriem od smiechu. Paródia na super hrdinu, ktorý sa tu moc neohrial, ono vlastne celá zbierka indivíduí v tomto dokonalom diele zaručuje kvalitu. Kde inde si užijete chuťovky ako vzduchom letiacu plesnivú babku, či ejakulujúcu mŕtvolu mimozemšťana ktorá strieka okolostojacim kričiacim do papule.

Pavoukotřesení (2012) (TV film)

Podľa mňa to nebolo vôbec zlé, zo všetkých pavúkov určite najlepšie. Prestarnutý John Connor ma tu naozaj potešil, no mohol dostať oveľa viac priestoru. Proste klasický film ktorý si v našich končinách našiel pevné miesto na FILM+, kde svojho času naozaj nešetrili s jeho reprízovaním.

Tarzan (1991) (seriál)

Ako decko som nevynechal ani jeden diel tohto seriálu na vtedajšom CANAL+, ešte dnes si ako prvé spomeniem ako sa mi rozžiarili oči keď som počul valenciaga production uvádí... Je pravda že dnes by som tomu poťažmo dal dve*, ale nostalgia je nostalgia.

Dannyho parťáci (2001)

Na tomto filme som bol v kine len vďaka tomu že mám rád Edwarda Nortona, ktorý tu vlastne vôbec nehral. To ale nemení nič na tom, že sa na to dá pozerať a zaslúži si to 70%.