Veštiareň (2010) (pořad) odpad!

Jedného dňa som vďaka slabnúcim batériám v ovládači mal tú česť neúmyselne zhliadnuť pár sekúnd z tejto neskutočnej relácie. Asi sto kilová cigánka odfarbená na blond, na konci svojej veštby ešte poslala volajúcej bohatstvo a zdravie na týždeň začínajúce od tej chvíle. Nechápem že tam niekto vôbec volá a už vôbec nechápem TV Doma že také niečo vysielajú.

Policajti z L. A. (2009) (seriál)

Výborný seriál z ktorého nesrší naivita na každom kroku, podáva prácu polície s dôrazom na reálnosť. Žiaľ ako to väčšinou býva, dobrého je málo a tento seriál nie je výnimka. Našťastie každý zo 43 dielov je dobrý a zaslúži si 5*.

Zahulíme, uvidíme 2 (2008)

Táto dvojka sa mi páči niekoľko násobne viac ako jednotka, neskutočná postava Neila Patricka Harrisa ma dokonale dostala, o španielskych vtáčkoch nehovoriac. Pre mňa jeden z najlepších filmov, dokonalá prasiareň.

Smallville (2001) (seriál)

Za prvé dve série, dve hviezdičky, no potom sa to začalo pekne srať. Dnes už nie som schopný zhliadnuť ani sekundu tohto seriálu, fuj.

Král videoher (2006)

Tento film nie je naozaj určený každému, ale ja som sa slušne pobavil a masturbačná scénka so Xenou ma dostala.

Kanadská slanina (1995)

Tento film zo mňa robí absolútneho retarda, z jedného jednoduchého dôvodu. Vždy keď si spomeniem na scénku ako leští raketomet pred televíziou, či hlášku v "hlavnom meste Kanady, Toronte", zachváti ma nezadržateľný smiech, čo v autobuse, či práci vyvoláva dojem nie práve duševného zdravia. Mňa to proste pobavilo.

Zborovňa (1999) (seriál)

Je pravdepodobné že pod kvalitu tohto seriálu v mojich očiach sa do istej miery podpísalo užívanie marihuany, ale spomínam naň len v dobrom. Na nezabudnuteľné "Zvoní" sa nedá zabudnúť.

Kovbojové a vetřelci (2011)

Tento film bol jedno obrovské sklamanie, neviem kto to videl celé, ale ja som utiekol z kina po jedenástich minútach. Každý kto to ešte nevidel, má dnes možnosť skaziť si chuť na Nove a Nova cinema.

Válka skladů v Kanadě (2013) (pořad)

Neviem či je to naozaj také zlé a preto túto verziu skupovania skladov nedokážem sledovať, alebo je to tým že som skoro umrel na anafylaktický šok vyvolaný požitím javorového sirupu, to vie len boh, no isto môžem povedať len to, že mi to pripadá neskutočne trápne.