Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Na Šíleného Maxe jsem do kina nešel a nelituji toho. Ve filmu sice byly krásné vizuální efekty, ale po celou dobu sledování jsem čekal na nějaký bod zlomu, který pořádně ani nenastal. Jen honění se v autech, střílení a výbuchy. Do půlky jsem se nudil a od půlky jsem byl znechucený. Dávám 20% za kvalitní zpracování.

Taboo (2017) (seriál)

Taboo má sice dobré hodnocení, ale bohužel je na mě příliš nudný a depresivní. Dávám 20%.

Tafrob: Je třeba zabít Tafroba (2012) (hudební videoklip)

Podle mě jedna z nejlepších Tafrobových skladeb vůbec. Málo kdo má odvahu na to, aby napsal diss sám na sebe a ještě k tomu tak neuvěřitelně trefný!

TACHO (2010)

Daniel Landa chtěl natočit film a natočil ho. To je fakt. Stejně tak jako se chtěl potápět za žraloky a udělal to! Tento snímek vnímám spíše jako splnění jeho cíle natočit film, né jako snahu natočit SUPER vydařený snímek. Dávám tomu jednu hvězdu jen proto, že jsem na to šel do kina s jednou báječnou slečnou a měli jsme krásný večer. Nelituji že jsem viděl tu sračku, byl to krásný večer.

Tajemné vraždy (2015) (TV film)

Vskutku zajímavá hlavní myšlenka o převaze nadnárodních korporací a sdílím stejný názor, jako hlavní hrdinové. Co se týče filmu, tak mě tento nezáživně pojatý béčkový film příliš nenadchnul.

Temné stíny (2012)

Moc vydařený komediální horror. Líbí se mi, jaké role si Johnny Depp vybírá. Barnabáš Collins aka úpír mu seděl, jako kabát ušitý na míru. Bez něj by film za mnoho nestál.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Dokoukal jsem již sedmou sérii a na Teorii velkého třesku jsem se stal závislým. Především na hláškách Scheldona Coopera, ty mě posílají do kolen. Za mě 90%.

The Boy (2016)

Lauren Cohan je moc krásná herečka. Udržela si moji pozornost od začátku až do konce filmu. Jinak The Boy bych zařadil spíše mezi ty průměrnější thrillery. Co mě ale překvapilo bylo rozuzlení. Myslel jsem, že je ten kluk mrtvý.

T.I. feat. Rihanna: Live Your Life (2008) (hudební videoklip)

T.I. a Rihanna spojili síly a vznikl z toho výborný videoklip. Základ beatu si překvapivě vypůjčili od skupiny O-Zone a výsledek je více než dobrý.