Boží pole s. r. o. (2006) (TV film)

Nebýt sympatické Zuzany Norisové, tak tento snímek označím jako odpad. Bohužel mě nenapadá nic dalšího, co bych dodal. Za mě 20%.

Celestinské proroctví (2006)

Zpracování vskutku slabší, ale přesto udělím alespoň 2 hvězdy za hlavní myšlenku tohoto snímku. Knižní předlohu jsem zatím nečetl ale přesto to udělám, protože tato kniha mnoha lidem změnila život a pochybuji o tom, že tento film obsahuje všechny podstatné informace. Pravděpodobněji to bude ''osekaná'' verze knižního příběhu.

Colette (2013)

Válečným filmům sice příliš nefandím, ale u tohohle jsem udělal výjimku kvůli mému oblíbenému herci Jiřímu Mádlovi. Dozvěděl jsem se něco víc o tom, jak to v takových koncentračních táborech fungovalo. Byl jsem spokojený, jako vždy s Mádlovým hereckým výkonem. Od začátku jsem mu držel palce, aby se z toho koncentráku dostal.

Collateral Beauty: Druhá šance (2016)

Will Smith, Edward Norton a spousta dalších známých herců. Podle hvězdného obsazení jsem očekával pořádný film, ale bohužel mě to nebavilo. Za mě 40%.

Creed (2015)

Sérií Rockyho jsem jako divák nebyl nikdy příliš ovlivněn. Jsem mladší ročník a tak mě to boxovací fanouškovství trochu minulo. Musím však uznat že film Creed, který svým příběhem navazuje na sérii Rockyho mě bavil od začátku do konce! Ve filmu byly celkově dva zápasy a ten první byl skvěle natočený na jeden záběr. Byla to jednoznačně ta nejlepší scéna z celého filmu! Očekával jsem titul, ale vše bylo jinak. Creed v závěrečném zápase šampionů nezvítězil. Soupeř pokorně uznal, že jako nováček je jasnou budoucností tohoto sportu. Nejsem si jistý dalším pokračováním, přeci jen Rocky zde dostal rakovinu a je už starý. Pravděpodobně právě Creed bude tím konečným dílem celé série.

Cukr-blog (2014)

Tento dokumentární film cením nejen z hlediska obsahu, ale také mě velmi potěšilo, že se podílel na filmu Karel Janeček. Tento český miliardář stojí za mnoha velmi přínosnými a alternativními projekty jako je např. stavba zemělodi na Sázavě, firma Liftago, Nadace Karla Janečka, Nadační fond pomoci Karla Janečka, Nadace 2.1., atd., atd. Jsem pyšný a přál bych si, aby tu takových lidí bylo více..

Česká RAPublika (2008)

Jakožto dlouhodobý posluchač rapu asi Českou Rapubliku nedokáži dostatečně docenit. Neříkám, že to není zajímavý projekt, ale když už se do toho pustili, mohli si na tom dát víc záležet a brát to trochu vážně. Soutěž freestylu v Karvinském ghettu? Nevím co si mám o tom myslet.

Česká soda (1993) (seriál)

Jen starý a laciný humor. Věřím, že starší diváci se mohli dobře bavit, ale já nejsem generací tehdejších politiků. Jsem generací laciného humoru, jako je TELE TELE, které mě teda také nikdy nebavilo.

Četník se žení (1968)

Vskutku koukatelné i po letech. Líbila se mi jedna scéna. Prehistorický počítač se přepočítal a dosadil Cruchota do funkce štábního rotmistra. Velký člověk by měl svoji velikost ukazovat tím, že se bude dobře chovat k malým lidem. Cruchot se ale k Gerberovi nechoval hezky a ten mu to po jeho zpětném dosazení do funkce pěkně spočítal! Cruchot byl úplně malinký a snažil se vše vlezdoprdeláctvím napravit. Daroval Gerberovi monstrózní květinu, napsal blahopřání k povýšení. Louis de Funes je prostě jeden z největších francouzských komiků všech dob!