Noční hra (2018)

Celkem neškodná oddechová komedie, při jejímž sledování nebudete litovat a ani se nudit.

Největší showman (2017)

Čekala jsem to horší. Výprava nebyla vůbec špatná - ráda jsem se nechala ošálit barvami a velkolepostí. Postupně mi ale začalo vadit rychlé tempo určitých scén, které mělo jisto jistě maskovat nedostatky detailů, které by při pomalejším tempu výrazně vylezly. Primárně však postrádám zásadnější vývoj jednotlivých postav a to včetně samotného Barnuma (to, že mu sláva vlezla do hlavy a během pětiminutové srdceryvné písničky v hospodě se vyléčil fakt nežeru).

American Satan (2017)

Rozeberu to tedy racionálně. Motiv Satana jsem velmi ocenila, až na to, že to bylo v důsledku vrcholně trapné. Motiv života úspěšných kapel semletých vlastní slávou - v pořádku. Až na to, že nepřekvapí. Motiv toho, jak fungují nahrávací společnosti, byl vlastně jediný dobře dotažený aspekt. Celkově má film těžký zadek, dost se táhne a pohledy do nitra hlavní postavy nejsou příliš reflexivní. Podle mě film nedosahuje ani na průměr a dvě hvězdičky má hlavně za Malcolma McDowella, který je jako stvořený pro tenhle typ rolí. Hudební tématika mu sedí, to se projevilo už v Mozart in the Jugle. Předně nejde o horor, spíš drama a film látá trhliny spoustou sexu. Nedoporučila bych.

Lesní rituál (2017)

Průměr by to nebyl, kdyby se tvůrci drželi reality. Pro mě naprosto neuspokojivé vyústění. Každopádně velmi zajímavá (nerozvitá) myšlenka, to se musí nechat.

The End of the F***ing World (2017) (seriál)

Objektivně bych šla s hodnocením níž. Především proto, že nechápu, co jsem to sledovala. Máme tady dva skoro dospělý lidi, co špatně vycházejí s rodiči. Sice jsme v Británii, ale rozhodnou se to vyřešit po americku - utéct, zapálit za sebou auto, shodou náhod zabít vraha, prodělat osobnostní vývoj a evidentně (aspoň to tvrdí na konci) prozřít, o čem ten život doopravdy je. Tak sledujeme mašinérii mnohdy bizarních událostí, těžko zařaditelných na časovou osu. Příběh se jako by roztříští na dva světy, z nichž v tom reálném probíhá vyšetřování toho svinčíku, co za sebou mladí nechávají, a v tom nereálném se v devadesátkovém filtru odehrává love story až za hrob. Takže průměr proto, že mě děsí, jak tohle bude ovlivňovat submisivní puberťáky s podobnými choutkami, ale zároveň za to, že mám ráda cynismus.

Abraham Lincoln: Lovec upírů (2012)

Jasně, že tam bylo spoustu failů, ale stejně - neuvěřitelně jsem se bavila! Kamera v pořádku, hudba v pořádku, herecké výkony přesvědčivé, příběh se taky držel (snad až kolem 90 minuty se to trochu táhlo) a závěr na knap taky dobrý.

Kronika (2012)

Jak už bylo řečeno, místy si říkáte, proč kurva ještě drží kameru?! A navíc - ve filmu není hudba!!! Trochu mi schází objasnění oné záhady, ale netřeba litovat.

Hancock (2008)

Začalo to dobře, ale s pointou to šlo do kytek.

Mocný vládce Oz (2013)

A že Franco umí hrát se tady nedovíme. Tuhle pohádku jsem prostě nikdy nepochopila.