Základ rodiny (2005)

!!!Hodnoceno po shlédnutí pouhých 15 minut - omlouvám se, ale musel jsem - poprvé hodnotím film, který jsem neviděl od začátku do konce!!! Sedl jsem si k televizi a vidím nějakou rodinku sedící u večeře: "Já ale mám ráda gaye!" "Buď už sakra tiše, nehodí se to sem" "Já chci jen říct, že mi gayové nevadí" "Nech už toho sakra" "Ale mě gayové opravdu nevadí!" Vášnivou debatu přerušila televizní reklama. Po pěti minutách se hlásí opět film Základ rodiny. Tentokrát střih a jsme v nějaké restauraci. Úvodní věta: "Mě opravdu gayové nevadí"... Tak na tohle fakt nemám.

Tři Švédky v Tyrolích (1977)

No on to fakt ten Troška opsal! Jsem zdrcen. Ale zase musím říct, že naše Slunce, sena... jsou kvalitně o notný kus dál. Holt fekální Němci když nedají do nějakého filmu něco s ho*nem, tak by to asi ani nebyli oni. Ale občas jsem se zasmál, to zase jo. Když přimhouřím oči a kouknu na rok výroby, tak on je to vlastně takovej nadčasovej film :)

Tři do tanga (1999)

Matthew Perryho moc v celovečerních filmech rád nemám. Ve všech komediích je to pořád totiž ten Chandler z Přátel a ne všude ta jeho přehrávaná roztržitost pasuje. Ve Třech do tanga to ale nepřeháněl jako jinde a tak je z toho vcelku příjemná oddychovka na deštivé odpoledne.

Prokletí (2008)

From Within je průměrný horor s pár povedenými scénami, který ale zhruba od poloviny začne svou přímočarostí tak trochu nudit. Závěr, který tu spoustu lidí vyzdvihuje, zase až taková bomba taky není. Jo, prostě průměrný horor od začátku až do konce.

Ženy v pokušení (2010)

Tak tohle je příjemné překvapení. Žen v pokušení jsem se bál, čekal jsem další rádoby Hřebejkovský film o ničem, ale všechno je jinak. Ženy v pokušení patří rozhodně k těm lepším filmům, co se u nás v poslední době natočily.

Pařba ve Vegas (2009)

Tohle je strašná schýza. Stejně jako moje hodnocení :)

Let's Dance 3D (2010)

Příběh trapný, beaty hutné. Jakožto dokument o tanci to beru, ale kdo proboha vymyslel tu scénu, kdy si to drsní chlápci rozdají v tanci na veřejných záchodcích??? Kdyby si to tam rozdali bez tance (a rvačku teď opravdu nemyslím), tak to má aspoň trochu šokující nádech.

Lady XXL (2006) odpad!

Předpokládám, že tenhle film měl být pohlazením na duši všem (především dámám) při těle. Jelikož já mám 60 kilo a při chůzi chrastím, tak bohužel...

Počátek (2010)

Dvě hodiny jsem v kině přemýšlel, co na tom Počátku všichni vidí. Jo, pěkný to je, ale že je tohle filmový hit z první dvacítky? V poslední půlhodině jsem ale pochopil.

Znamení ve zdi (2002)

Když je ve filmu hlavní hrdina chlap s kozama a jedna z mála děsivých scén spočívá v tom, že se na zdi objeví vagína s okem, tak co to asi může být za horor? No... ale zase tak hrozný to není.