Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Akční
  • Animovaný
  • Drama
  • Komedie
  • Sci-Fi

Obsahy (15)

Arcane: League of Legends - Tak vás tu vítáme

Arcane: League of Legends - Tak vás tu vítáme (2021) (epizoda)

Vloupání jako každé jiné se sestrám Powder a Vi s jejich partou vymstí. Narazí totiž na materiál, který v sobě skrývá obrovskou moc. Dají tím do pohybu nejen vyšetřovaní vloupaní, ale i něco mnohem většího a destruktivnějšího, co změní Piltover i město pod ním (Zaun) tak, jako už dlouho nic.

Arcane: League of Legends

Arcane: League of Legends (2021) (seriál)

Arcane: League of Legends je animovaný seriál, odehrávající se na Runeterře (Rune Earth = Runová země) na kontinentu zvaném Valoran. Zde se rozprostírá takzvané město pokroku známé jako Piltover, město vědců, učenců a vzdělaných lidí, které však pod sebou skrývá Zaun. Zaun je stoka, kde však také žijí lidé, avšak v bídě, špíně, v chaosu a kriminalitě. Právě do tohoto světa jsou vrženy sestry Violet (Vi) a Powder (Jinx), které se snaží přežít jakýmkoliv způsobem a dokázat, že jsou ochotny bojovat pro své přátele. Avšak to se jim jednoho dne stane osudným a sestrám vytyčí zcela nový smysl života. Do toho všeho se učenci a vědci Jayce a Viktor snaží ovládnout magii pomocí technologie.

WandaVision - Zcela nový halloweenský strašidelný díl!

WandaVision - Zcela nový halloweenský strašidelný díl! (2021) (epizoda)

Ve Westview máme Halloween, který je však děsivější, než by se dalo na první pohled říct. Wandin bratr se vrátil, ale není takový, jak by se dalo čekat. Vision dál pátrá po pravdě a S.W.O.R.D. ukazuje, že se od S.H.I.E.L.D.u vůbec nepoučil, vše tak nabírá na akci a mysteriózitě.

WandaVision - Ve speciálním dílu...

WandaVision - Ve speciálním dílu... (2021) (epizoda)

Reality se spojují, vlákna pravdy začínají být spjaty. Vision po tajném vzkazu pátrá po skutečnosti, Wanda dává najevo své úmysly. Nečekaný návštěvník zcela mění podstatu věcí.

Námořní vyšetřovací služba - První den

Námořní vyšetřovací služba - První den (2021) (epizoda)

Při převozu vězně je zastřelen poddůstojník a jediný svědek musí být vzat do ochranné vazby, neboť se má za to, že cílem byl on. Tým však při pátrání po vrahovi zjistí, že za vším stojí obchod a pašování zbraní. Jimmy se mezitím vyrovnává s pocitem, který zná jen Leon Vance a L. J.Gibbs.

WandaVision - Nesahej na ten ovladač

WandaVision - Nesahej na ten ovladač (2021) (epizoda)

Wanda a Vision jsou všemi sousedy přijati jako jedni z nich. Nachází zde přátele a užívají si s nimi zábavu. Dokonce se účastní i malé talentové soutěže, u které Vision doslova ztratí hlavu. Do toho všeho se Wandě splní jeden z jejích snů...

WandaVision - Natočeno před živým publikem

WandaVision - Natočeno před živým publikem (2021) (epizoda)

Do malého městečka se přistěhoval krásný novomanželský pár, okouzlující Wanda a jako stroj pracovitý Vision. Mají však svá tajemství, která musí utajit nejen před sousedy, ale třeba i před svým šéfem v práci.

Šingeki no kjodžin - Gijúhei

Šingeki no kjodžin - Gijúhei (2021) (epizoda)

Eren a ostatní se vrací z boje, oplakávají mrtvé, řeší zajatce. Armin se rozhodne vyprávět o celé přípravě plánu a útoku a Zeke dotahuje svůj plán do posledních detailů.

Šingeki no kjodžin - Kjódan

Šingeki no kjodžin - Kjódan (2021) (epizoda)

Eren, Mikasa a ostatní se vrací z bitvy v Marley. Vychází na povrch mnoho odpovědí, vojáci oplakávají své mrtvé a nepřítel je blíž, než si kdo myslí.

Šingeki no kjodžin - Kjóšú

Šingeki no kjodžin - Kjóšú (2021) (epizoda)

Črvrť určená pro Eldiany se změní v bojiště, proto je povolán Warhammer Titan, aby situaci uklidnil, ta se však zvrtne, když do města dorazí Colossal Titan a ďáblové z Paradis

Námořní vyšetřovací služba - 1 milimetr

Námořní vyšetřovací služba - 1 milimetr (2021) (epizoda)

Bishopová a Torres dostanou od anonyma tip, podle kterého se vydají na místo, které má podle všeho souviset s bombovým útokem na letišti z předchozího dílu. Tam se však pokazí vše, co může. Mezitím se McGee zotavuje ze svých zranění a pomáhá Gibbsovi najít jejich přátele.

Námořní vyšetřovací služba - Hlava hada

Námořní vyšetřovací služba - Hlava hada (2021) (epizoda)

Fornellovo utajení je prozrazeno, naštěstí ještě stihne odhalit identitu Merriweathera, ten mezitím unese člena Gibbsova týmu. Celé NCIS je však jako na trní, nýbrž námořnictvu začne hrozit teroristický útok.

Námořní vyšetřovací služba - Za slunce

Námořní vyšetřovací služba - Za slunce (2021) (epizoda)

Poté, co jsou v DC zavražděni 2 vědci pracující na tajném projektu, vyšetřování směřuje všemi směry na Bahamy, kde jsou na dovolené McGee a Delilah. Je jen na nich, aby našli a dopadli vraha. Gibbs mezití pátrá po Fornellovi a nalézá první stopy...

Knihovníci - And the Dark Secret

Knihovníci - And the Dark Secret (2017) (epizoda)

Apep je poražen a knihovníci se připravují na spojení Knihovníka a jeho Strážce. Obřad je však přerušen, neboť se někdo pokouší ukrást 4 základní stavební kameny Alexandrijské knihovny. Flynn se během pátrání dozvídá o šokujícím osudu svého prvního strážce, Nicol Nikdo (Noone).

Námořní vyšetřovací služba - Rodina

Námořní vyšetřovací služba - Rodina (2010) (epizoda)

Při pokusu o atentát na prince Sayifa Ibn Alwaana zemře jeho sluha. Gibbsův tým má za úkol vypátrat atentátníka a zároveň poskytnout Sayífovi ochrannou vazbu. Do města však také přijíždí návštěva, která celý tým překvapí, hlavně Tonyho.

Reklama

Ovládací panel
1 bod

Reklama

Reklama