Aladin (2019)

Ale jo, dobře jsem se pobavil. Ale myslím si, že díky skvělému výkonu, který předvedl Will Smith. Jinak příjemná pohádka, která snad nikoho neurazí.

Americký sniper (2014)

Velmi povedený snímek, který mne mile překvapil. To, jakou mají ve světě funkci jednotky SEAL je všeobecně známo, ale o NAVY SEAL se toho moc neřekne. Vždy se upřednostňuje pouze SEAL TEAM SIX, o jiných se moc nemluví. Škoda jen, že v dnešní době není více takto perfektních sniperů. Jediné, co mne ani ne tak překvapilo bylo, že ocáskové z GB opět museli přijít s tím, že jen a jen oni mají the best sniper...Je to ubohé

Annabelle (2014)

Člověk opravdu nesmí hodnotit již velmi všem ohraný děj....Myslím si osobně, že v "duchařských" hororech jen sotva vymyslí nějaký nový děj. Proto se zaměřím jen na pocit, kolik dobrých zvukových efektů a lekacích momentů tento, či nový film přinese. Filmy jako je Sinister, V zajetí démonů, Duch lesa....konečně přinesly trochu života do hororů. Podívejme se např. na Paranormaly, miliarda dílů a díl od dílu horší a horší. Pojďme tedy hodnotit atmosferický zážitek - 100%

Annabelle 2: Zrození zla (2017)

Tak to byl zase jednou mazec. Neuvěřitelná atmosféra, části bez jakéhokoliv muziky byly úchvatné. Mě osobně se to velice líbilo ač vyznívá jedna otázka. Kde je zbytek limitované edice????

Annabelle 3 (2019)

Ale notaaak, však to nebylo tak zlé.. Tak chůva by mohla hlídat i me😀.... Atmoška byla napínací jak kšandy, bylo to stejné a přeci tak jiné... A jako památka na Lorraine, to prostě bylo dobrý, ale ne na 5*

Ant-Man (2015)

Tolik kladného je zde a přitom je to o ničem. V polovině jsem to raději zabalil.

Aquaman (2018)

Já opravdu nesnáším hrdiny DC.... Ale toto byl velmi, velmi povedený kousek. Krásný podmořský svět, hudba, akce, efekty.... Prostě DC povolalo pana režiséra a sedlo mu to.

Arthur (2011)

Tak k tomu se dá říct jen hahahaha. Ani nevím, zda jsem rád, že jsem to viděl jen v TV.

Avatar: The Way of Water (2022)

Měl jsem pocit, že za těch 13 let tak trochu Cameron opisuje z jiných filmů. Chvíli to byla Modrá laguna, pak Aquaman, dokonce i Titanic a na konci Twilight sága... Je super, že film má přes 3 hodiny, ale myslím si, že naprosto zbytečně. Plně souhlasím s komentáři, že je to první díl, trochu jinak, trochu delší. Celkový pocit pro mě osobně je film Aquaman trochu jinak...

Avengers: Endgame (2019)

Uffff, no to byl nářez. Velké uznání všem "odpadlíkům". Bylo to dobré, bylo to skvělé, bylo to perfektní. A Marvel si sám sobě nasadil laťku hoooodně vysoko.