Medvídek Pú (2011)

Vydrzel jsem to az do poloviny, kupodivu. Desna sracka. To byl ovsem Medvidek Pu vzdycky.

Tucker & Dale vs. Zlo (2010)

Sakra, kdyby druha polovina filmu slapala tak, jako ta prvni, tak je to za plny pocet, protoze cela ta situace, ktera v podstate tvori dej, je zatracene dobre vychytana. Alan Tudyk a Tyler Labine jsou skveli a k tomu jim sekunduje sympaticka Katrina Bowden. Urcite se nekdy podivam znovu :-) P.S. "Jsi v poradku?" :D

X-Men: První třída (2011)

Nad moje ocekavani ze zkusenosti s predchozimi dily kvalitni zalezitost. James McAvoy zraje jako vino a memu oblibenci Michaelu Fassbenderovi je role sita na telo. Kupodivu ma ten film i logiku a slusny pribeh, pocitam, ze se na nej za par mesicu rad podivam znovu. 4*

Win Win (2011)

Hezky zaver, ale jinak celou dobu velmi pomaly, okolo jednoho tematu se tocici a plytky dej. Na komedii tam moc humoru nebylo, na drama to nebylo tak hluboke. Vzhledem k opakujicim se situacim mohl mit film klidne pod 90 minut a neztratil by na kvalite, mozna naopak. Problemem tohoto snimku je, ze se tezko szijete s jakoukoliv z postav, nebot za celou stopaz zadnou blize nepoznate. 2,5*

Slovácko sa nesúdí (1975) (seriál)

Tosime, ty vole, ty jsi z Blanska puvodem nebo ses tam jen pristehoval? Faktem je, ze prazsti herci to kazi, ale to se dalo cekat. S tim odpornym narecim a buranskym humorem jsi to ovsem prehnal, a to hodne. Docela by me zajimalo, jestli jsi zhledl vsechny dily a kolik ti tenkrat bylo.

Mrňous a čarodějnice (1980)

Luxusni ctvrthodinovy zazitek s atmosferou hustou tak, ze by se dala krajet. Chcete mit pokoj od capartu? Pustte jim to pred spanim..

Sama v Africe (2009)

Hodne spatny film. Komentar zhruba viz uzivatel verbal, akorat bych tam ten "klacek" zmenil na macetu.

Defendor (2009)

Priserna nuda a rigidni dej.

Princ a pruďas (2011)

Nastesti se to v druhe polovine trochu rozjelo, jinak bych sel s hodnocenim niz. Zasmal jsem se za celou dobu jen jedenkrat (nebudu rikat u ceho), coz je na komedii pocitam docela malo. Rekl bych, ze pokud by si tvurci dali mnohem vice zalezet na dialozich, vtipech a hlaskach a nesrali tam jedno klise za druhym, mohla to byt bomba. Dej pomerne slusny, vykony hercu prumerne, stejne tak hudba, efekty atd. Dialogy podprumer :(