Machři a šprti (1999) (seriál)

Prekvapive povedeny kousek. Vim, ze si vsichni zoufaji, ze to skoncilo prvni serii, ale dobre pro serial, jinak by z toho dalsimi sezonami byla sracka jako jine pociny podobneho typu. Linda Cardellini byla kouzelna, ale nejvic me potesilo videt mlade herce, ktere znam ze soucasnosti, jak vypadali pred 12 lety: John Francis Daley, James Franco, Seth Rogen, Alexander Gould, Jason Segel.

Jmenuji se Oliver Tate (2010)

Za celou dobu jsem se ani jednou neusmal, takze o komedii zrejme neslo. Moje hodnoceni behem filmu litalo od 2 ke 4 a naopak. Taky nevim, jestli jsem rad za ten konec. Mozna to melo skoncit jinak, ale to bych musel vedet, co tim filmem chteli tvurci rict.

3 (2010)

Docela prijemny snimek, i kdyz misty trochu utahany. Dost dobre si dokazu predstavit, jak by nekteri mi kamaradi a znami nedokazali prekousnout nektere sceny :-)

Rychle a zběsile 5 (2011)

Kvalitni akcnarna. Vzdycky jsem chtel videt Diesela a Johnsona spolecne v jednom filmu a tady se to zatracene povedlo. Jedine, co me na tom filmu mrzi, je zaverecna monstrozni scena se sejfem, ktera je svoji (ne)realnosti a naprostou ignoraci fyzikalnich zakonu vylozene jako pest na oko vzhledem k primerene realnosti predchozi casti filmu. Velka skoda. 4*

Rozkaz (2008)

Nebylo to tak konzistentni, abych dal 5*, ale bylo to blizko. Krasny film.

Poznáš muže svých snů (2010)

A co ten konec? Dosly Woodymu penize nebo co? Jinak je videt, ze umi tocit porad dokola jen to same.. 2,5*

Zvuk hluku (2010)

Stejne rychle, jak na zacatku snimek nabira obratky, tak je od poloviny stopaze ztraci. Bohuzel proti vyborne praci se zvukem a hudbou jdou trhliny v logice a celistvosti deje. 3,5*

Neřízená střela (2010)

Hodne povedeny film, uz proto, ze hlavni roli zde hral muj oblibenec Bill Nighy, ktery svym charismatem naprosto ovladl cely film. Docela mile me prekvapil i Martin Freeman, ktery zde dostal pomerne velky prostor a ktereho znam spise z nevyraznych roli. Emily Blunt jako vychazejici hvezda se mi rovnez libila. Protoze jsem tento snimek zhledl az v polovine roku 2011 a mohu srovnavat s nejnovejsim The Adjustment Bureau, tak musim uznat, ze v poslednim snimku se mi libila mnohem vice a verim, ze jeji hvezda bude nadale stoupat. Ta holka ma proste svoje kouzlo :-) 4*

Soumrak mrtvých (2004)

Doceal slusna zombiarna, ale tvurci meli ocividne nejasno v tom, co chteji natocit. Film se chvilemi jevi jako komedie, chvilemi jako drama a tyto dva zanry se mezi sebou hodne kopou.

Jednotka příliš rychlého nasazení (2007)

Na komedii malo vtipne, na akcni film malo akcni. Za celou dobu jsem se nezasmal ani jednou a tech par minut akce na konci nevytrhly celkove nanicovaty dej. S takovym obsazenim, jake mel Wright k dispozici mohl natocit setsakra dobry snimek a ne takovy blivajz. 2*