Rozhodnutí nebo život (2022)

No ty kráso, tak to byl skutečný nářez. Tady to někdo přehnal s houbičkami, neboť jinak si to nedokážu vysvětlit. Když přehlídnu 100x ohranej motiv, tak zpracování je opravdu katastrofální. Skoro, jako by to točily amatéři a měli hodně omezenej rozpočet. Na horor zapomeňte. Pokud se teda hodně nudíte, tak pár vtipných momentů tam je.

Smrt na Nilu (2022)

Moderní zpracování klasické detektivky od Agathy Christie. I když mám zkušenosti, že podobné snímky jsou dost překombinovaný, tak tady jsem to kupodivu stíhal. Pěkně zde byla vykreslena zběsilá vášeň, spalující touha či chcete-li nenaplněná láska, která dokáže i rozumnému člověku zcela zničit a obrátit život na ruby. Jako bonus tam hrály pěkný ženský, což se určitě také počítá.

Uncharted (2022)

Kdo má rád podobné filmy, tak si přijde na své. Dobrodružství a akce je tady hodně. Hledání starodávného pokladu, tajemné náznaky a symboly, které je potřeba rozluštit, nějaké ty mapy zase ukrást z muzea a samozřejmě soupeření, kdo ho objeví, jako první. To vše jsem dostal a bavil jsem se. Já byl spokojený.

Serenity (2005)

Přesto, že podobné snímky moc nevyhledávám, tak si myslím, že zase takový průšvih to nebyl. Dějová linka byla jednoduchá a přímá, což mi vyhovovalo, nemám rád, když je to moc u podobných snímků zamotaný tak, že netušim, kdo je kdo a kdo s kým, proti komu.

Zvrácená (2021)

Tak to bylo hodně slaboučký na horor. Oni většinou ty s církevní tématikou za moc nestojí-pokud se tam teda nevymítá ďábel. Těch pár lekaček co tam bylo, to rozhodně nezachrání. Je to škoda, stačilo si s tím trochu pohrát. Možná v osmdesátých letech minulého století by se někdo mohl bát, ale dneska, jako sorry.

Osudové pokušení (2020)

Já byl spokojený. Příběh měl napětí a zvraty. Nestačil jsem se nudit. I když některé věci se zdály zřejmé a snadno předvídatelné, tak ne všechny. Jasně, že tam byly i blbosti, jako třeba, že když budu zahýbat, tak do baráku s největším oknem a ani si nezatáhnu žaluzie ať na nás každý vidí a dalo by se pokračovat dál, ale jak říkám bavil jsem se, takže nebudu to zbytečně pitvat, ať máte také šanci, si to užít s čistým štítem.

V žoldu smrti (2022)

Klasická jednohubka o vojákovi co s ním systém vyxxx. A tak přichází na řadu dávní kamarádi a snadný prachy. Snímek nepřináší absolutně nic nového. Na zabití nudy to, ale stačí. Kdo čeká nějaký akční nářez, tak toho zklamu.

Alone (2020)

Tak na jedno zkouknutí, když se hodně nudíte se to určitě dá. I když osamocená ženská na cestě, co jí zkříží cestu psychopat a pak jí nahání v lese, tak tento potenciál už je krapet vyčerpán a ani tento snímek nepřináší nic nové. Za mě tedy vybrali dobrej ksicht toho týpka, tomu bych ani dveře nepodržel, už od pohledu je to seriovej vrah...

Nadějná mladá žena (2020)

Na to, že jí to zničilo život, tak jsem čekal teda lepší a vymazlenější pomstu. Celej film čekáte co se z toho vyklube. Za mě si s tím měli pohrát mnohem lépe. Ne že by byl film špatný, ale je tam hodně nevyužitého potenciálu. Rozlučka se svobodou na osamocený chatě, to je přece ideální skoro hororový námět a ...

Temný dům (2020)

Od hororu neočekávám propracované znepokojení ani, že si u něho stihnu dodělat postgraduál z psychologie, já jsem mnohem jednoduší, já se chci jenom a prostě bát. Tady to na mě působilo, jako stínový divadlo. Některé scény byly až směšné a skoro se mi u toho chtělo smát. Wau, ale já bych si z toho srandu nedělal, protože si pro Vás už jde všeobjímající N-I-C-O-T-A.