Pavelos

okres Ústí nad Orlicí
clubber

• 8.9.2013  10:21
    Atlas mraků (2012)

Delší dobu jsem se odhodlával pustit se tento kousek.. Když jsem se konečně odhodlal a pustil si ho, tak jsem si začal vyčítat, že jsem se tak dlouho odhodlával.. To byla jízda.. I s pocitem občasného ztracení v ději jsem se vždy dokázal vrátit na správnou časovou linii. Hodně nadčasový snímek, který jen tak nezestárne. U vím co budu v zimě číst..

• 3.8.2013  19:23

Jeden z nejkrásnějších začátků filmu když jdou titulky.. Těch pár minut to byla prostě paráda (pustil jsem si to 2x :-)).. Jinak celý snímek působí hodně "načančaně", všechno je to až moc dokonalé, každopádně mě to zas až tak nevadilo (tohle já mám rád :-)).. Co se týká příběhu, tak nic extra převratného.. Mnohem zajímavější je vizuální stránka filmu..

• 2.8.2013  13:14

Totální vykrádačka prvního dílu:-( Téměř nic nového, akorát trochu v jiném podání (např. v prvním díle dítě, v tomto díle mnich na vozíčku). Zasmál jsem se opravdu jenom párkrát, a proto si to více jak dvě hvězdy nezaslouží..

• 29.7.2013  12:56

Vynikající trilogie, skoro bych řekl, že poslední díl byl nejlepší ze všech..

• 28.7.2013  14:21

Hodně nepovedený pokus o další zfilmování Spider-mana. Cele to působilo hodně lacině a natočeno pouze pro teenagery.. Bohužel, já už se k nim neřadím, tak se mě to nelíbilo.. A ten kokos co byl v hlavní roli byl fakt k nakousnutí, nebo spíše k nakopnutí .... do prdele..

• 6.7.2013  08:08
    Medvěd (1988)

Neuvěřitelné, kam se na tenhle medvědí herecký výkon hrabe lidský herecký výkon:-)

• 26.5.2013  09:07

Hlavní role?? "Kaďák Jirky Langmajera".

• 12.5.2013  15:13
    Dredd (2012)

:-)))) ten výraz ve tváři byl fascinující, 100% času oba koutky u pusy dole.. To musel být neskutečně náročný tréning pro tuto roli:-))

• 2.5.2013  16:51
    Perfect Days (2011)

Další hřebíček do rakve české kinematografie. Na to, že se mělo jednat o komedii, tak jsem se bohužel moc nenasmál. Asi těžko se na tento snímek někdo podívá vícekrát než jednou. Myslím, že komentář od uživatelky Nathalie je naprosto výstižný: I ženy mají své dny, ale pokud je mají, neměly by točit filmy "ze života".

• 21.4.2013  19:25

Bohužel se stalo to co nemělo:-( Po veleúspěšné trilogii s Mr.Bournem, přišel docela slabý odvárek jako pokračování. Ze snímku absolutně vymizelo napětí, které bylo v trilogii s Bournem 100%. Samotný snímek až zase takový průšvih není, ale snažit se navázat navázat na něco tak dokonalého bohužel nejde.. Kdybych neviděl trilogii Bourna, tak si myslím, že jako akční podívaná by to bylo super a dal bych určitě o hvězdu navíc, ale bohužel....

• 20.4.2013  12:11
    Nevědomí (2013)

Velice pěkně natočené Sci-Fi, s decentním, ale stylovým hudebním podkresem.. Scénář napsán především pro hlavní postavu, které se velice dobře zhostil Tom Cruise.. Ono tam vcelku ani moc lidí nehraje, což ale vůbec nekazí dojem čehosi velkolepého.. Kosinski po Tronu předvedl další parádní kousek ze svého umění..

• 24.2.2013  14:09

Co k tomu dodat, jako bych se vrátil o 20let zpátky a pustil si akčňák na VHS.. Vynikající osvěžení v záplavě akčních snímků dnešní doby, kde vše musí být naprosto dokonalé.. Klasika se vším všudy..

• 19.2.2013  18:50
    Největší tankové bitvy (TV seriál) (2010)

Já mám prostě ty tanky rád:-))

• 2.2.2013  14:54

Bohužel jsem nepochopil, proč byl tento snímek vůbec natočen:-( Dělat remake dva roky starého filmu je podle mě naprostá blbost. Z tohoto snímku absolutně zmizela drsnost severského prostředí. Další co mě nesedělo, tak bylo hvězdné obsazení. Pro tento snímek to bylo zbytečné, protože příběh má být ta nosná osa a ne herci. Ve výsledku to na mě působila jako průměrná kriminálka u které jsem již dopředu věděl kdo je vrah:-)) A nebyl to zahradník:-))

• 18.1.2013  16:18

Vynikající pokoukáníčko.. Moje první účast na premiéře filmu a musím uznat, že tenhle film za to stál.. Oskar za herce ve vedlejší roli je pro mě předem jasný - Christoph Waltz.. Stejně jako v Hanebných panchartech byl jeho výkon naprosto excelentní.. Celý snímek byl výborně podpořen soundtrackem, který si budu muset určitě sehnat.. Jediná věc, která byla trochu nepovedená, tak jsou občasné pasáže filmu kde se nic neděje a v tu chvíli je to taková trochu nuda.. Ale ona následná sekvence to vždycky dokázala napravit:-)

• 16.12.2012  13:23

Největší zklamání je přiblblá sněhurva kterou nevím, jak je to možné hraje ta největší trubka ze ságy se jménem Kristen.. Ty její přiblblý úšklebky mě pořád nějak připomínaly jiný film a kvůli tomu jsem čekal kdy s tam objeví nějaký ten upíreček:-)) Naštěstí žádný nebyl.. Jóóóó královna Charlize, ta byla mnohem, mnohem hezčí, tak nechápu co tam to zrcadlo mlelo za nesmysly.. Na to že mám skutečně rád historické filmy, tak tady jsem se trochu musel trápit.. Ale jinak dobrý.. Průměr..

• 9.12.2012  14:41
    Vánoční zázrak (2007)

Horší vánoční blbost jsem snad zatím neviděl.. Příběhem začínaje, hereckými výkony a filmovým umem konče.. Nedosahovalo to ano kvalit TV filmu:-( Otřesný zážitek.. O vánočních snímcích mám trochu jinou představu.. Jediná pozitivní věc na filmu byla úvodní melodie..

• 6.12.2012  19:42
    Tupíři (2010)

Povinnost pro všechny ty, kteří z nějakého záhadného důvodu nežerou původní filmovou předlohu.. Jelikož já k nim patřím, tak musím uznat, že jsem se neskutečně bavil.. Bohužel to bylo způsobeno tím, že upíří love story zrovna v oblibě nemám.. Kdyby to nebyla parodie na tu teen anger podívanou, tak by to byla asi sračka, ale já si prostě nemohl pomoci:-)) Chtěl jsem dát pět * hvězd, abych všechny milovníky debilního patisóóóna nasral, ale prostě jsem nemohl.. Zatím nevím proč, ale až na to přijdu (až patizóón natočí další sranec), tak sem tu jednu hvězdičku přidám:-)))

• 22.11.2012  17:01
    Méďa (2012)

Takhle neskutečně sprostýho plyšáka bych chtěl taky:-)) A nejspíš si změním vyzvánění svého telefonu:-)))

• 4.11.2012  11:26
    Skyfall (2012)

Huráááá, konečně se zase vrací Bond do svých starých kolejí.. Daniel Craig v hlavní roli mě pořád vadí, ale v tomto díle, musím uznat, že byl prostě dobrej.. No a Javier Bardem.......... to tedy bylo pošušňáníčko:-) Lepšího záporáka snad Bond ještě neměl..

• 28.10.2012  13:37
    Prometheus (2012)

Dle obrovského očekávání jsem dostal zhruba tak půlku z toho co jsem ke své spokojenosti potřeboval.. Nicméně tu druhou půlku očekávám ve druhém díle.. Snímek byl cca do půlky naprosto úchvatný, to objevování naprosto neznámého, podpořené vynikající SCI-FI podívanou to bylo něco.. Poté to trochu sklouzlo do roviny řešení jednotlivých postav a první setkání s vetřelci.. Pro mě celkem nezáživná podívaná, protože na některé scény jsem se prostě nevydržel dívat:-( Naštěstí se po čase opět začali dít ty správné věci (setkání se stvořiteli, atd..), které to celé zase navrátily do roviny u které s otevřenou pusou koukáte a říkáte si "Tak tohle jako jo".. No a otevřený konec v tomto případě slibuje určitě vydařené pokračování..

• 25.10.2012  19:49

Taková blbost a tak mě to pobavilo:-)) Hodně dobře a moderně natočená komedie.. Dvojice v hlavní roli je skutečně zábavná.. Příjemná chvilka na pobavení..

• 29.9.2012  14:47

Špatné to nebylo, ale na lepší hodnocení než 3* to také nebylo.. Celkem dobrá akční podívaná, ve které hlavní hrdina ze sebe sype jednu hlášku za druhou:-) Takzvaně snímek který nepotěší, ale ani neurazí..

• 29.9.2012  14:44

Gérarda Depardieu jsem snad ještě v záporné roli neviděl.. A možná jenom dobře, protože dokáže zahrát záporáka tak dobře, až jsem ho začal maximálně nenávidět (pouze jako záporáka v tomto snímku).. Výborný snímek..

• 29.9.2012  14:40

Dal jsem si tu nejdelší možnou verzi (229min) a stála za to.. Ani jsem se nestihl nudit.. Neskutečná mafiánská lahůdka..

• 27.8.2012  17:25

Velice příjemná komedie, která potěší celou rodinu.. Každý si tam najde to svoje.. Veliké překvapení pro mě byl výkon Matta, protože já si ho pamatuji především z trochu akčnějších rolích.. Tady se ukázala i jeho druhá stránka.. A fakt dobrý..

• 21.8.2012  19:34

Hned na začátek musím všechny upozornit, že tohohle přizdisráče totálně nesnáším.. Okamžitě vyvstane otázka, proč jsem na tento snímek vlastně koukal?? Odpověď je jasná, doufal jsem, že mě třeba přesvědčí, že to s ním není zase až tak špatné.. Bohužel opak je pravdou, utvrdil mě ještě více v tom, že je to vyumělkovaná hvězdička, která těží z naivního klučičího vzhledu na který vidí a slyší náctiletý holčičky.. To je taky jediný důvod, proč se musel tento snímek natočit co nejdříve, protože po několika letech se z naivního ksichtíku stane tuctový trouba o kterého už jen tak nikdo nezavadí.. Celý snímek mapuje jeho kariéru v několika dnech s pár prostřihy z dětství.. Velké vyvrcholení v Madison Square Garden se sice koná, ale nebyla to jenom zásluha samotného Justina, ale všech těch hvězd, který si na svůj koncert pozval.. Prostě a jednoduše, snímky mapující kariéru mají natáčet hvězdy, které něco dokázaly a ne každá rychlokvaška, která jak rychle se objevila, tak rychle zase zmizí.. Omluva všem fanouškům Justina, ale mě to prostě hlava nebere.. Takových to talentů jsou tisíce a tisíce, akorát nemají to štěstí, že se dokážou vnutit někomu vlivnému, aby je protlačil na vrchol.. PS: rozhodně trochu toho talentu má :-) Za to je ta jedna hvězda:-)))

• 18.8.2012  13:48

Tak se mi zdá, že Steven před natáčení tohoto snímku asi omylem šlápl do koňského lejna.. Protože takhle hanit koně není jen tak.. Na mě asi až příliš romantické a kýčovité.. Přehnaně dlouhá stopáž, ve které chvílemi nikdo nevěděl co má vlastně dělat, tak se tam prásknul koník zepředu, koník zezadu, koník zespoda, koník zezhora, koník..... Jediné štěstí že se neobjevila poloha na koníčka mezi koňmi:-)) Prostě a jednoduše, jedno velké zklamání..

• 6.8.2012  16:12
    Bouřlivý mys (TV film) (1998)

Tohle DVD jsem dostal jako bonus k nějaké objednávce.. Už chápu, proč to bylo jako bonus:-)

• 15.7.2012  18:36
    Extrémne rodiny (TV pořad) (2012)

Tohle snad nikdo nemůže myslet vážně... To už je hodně pokleslá zábava:-(