Pevnost Boyard (1998) (pořad)

Ta barbína, která to uvádí je fuck šílená.. Jediné co zůstalo pozitivní je místo soutěže a to legendární pevnost Boyard..

Barbar (2009)

Nádherné prostředí, nádherné scenérie.. A to je asi tak všechno.. Netušim o čem ten film vlastně byl:-(

Šmoulové (2011)

Škoda, že nevznikl spíše animovaný celovečerní snímek.. Kombinace anime a herců nic moc.. Pro mě celkem zklamání.. Jsem zvyklý na kreslenou klasiku.. Třeba moderní děti to osloví.. Já už na to jsem asi moc starý;-)

Vyměřený čas (2011)

Po dlouhé době opravdu velký omyl v kině:-( Ale pro příště jsem přišel na jednu věc, stačí se podívat do titulků zda ve snímku náhodou nehraje v hlavní roli Justin Timberlake a hned je jasné, že film bude zaručeně neskutečná nuda.. Nějak nechápu jak takového tragéda může někdo obsadit do hlavní role.. I když se zde jedna odpověď hnedka nachází, je to přece zpěvák (pro mě jenom rádoby) který má peněz dost, no a jak to tak bývá u Těchto bohatých floutků, tak asi někoho uplatil, aby ho protlačil do nějakého snímku.. Škoda, že zrovna do snímku, který mohl být díky svému nápadu úplně na opačném pólu mého hodnocení. A vůbec, abych tady nekritizoval jenom toho neherce, tak film jako celek byl hrozně odfláknutý. Prostředí ve kterém se to celé odehrávalo byla vlastně dnešní doba, takže nebylo potřeba se nějak zabývat futuristickým světem, v příběhu bylo nakousnuto spoustu otázek, které bohužel nebyly dále rozvíjeny a ve finále jsme se na ně ani nedozvěděli odpověď:-( Podtrženo sečteno, chtěl jsem dát jednu *, ale nakonec kvůli výborné myšlence dám **:-)

Shrek: Zvonec a konec (2010)

Nejvyšší čas udělat ze Shreka uzavřenou kapitolu.. Každý další díl je jenom horší a horší.. Tento, doufám poslední je toho důkazem..

Sex ve městě 2 (2010)

Totální snobárna od začátku do konce.. Film určený víceméně pouze ženám.. Pro muže pouze v případě, že mají bezedný účet a zrovna neví co s prachama:-)

Hon na čarodějnice (2011)

Po shlédnutí traileru by mé hodnocení bylo 4 možná 5, po shlédnutí samotného snímku se mé hodnocení propadlo někde mezi 1 a 2.. Dvě dávám za to, že to byl alespoň pokus natočit historický film.. Ze začátku tomu vše nasvědčovalo, ale postupem času se to nějak vytrácelo až to přerostlo v totálně nesmyslný finále, na která se měli s takovýmto malým rozpočtem vyprdnout.. Ten digitální démon a útoční mniši.... Po delší době jsem odcházel z kina hodně zklamán:-(

Vrah ve mně (2010)

Hehehe, Jessica si tady zahrála pěknou rohožku:-) A takhle naplácáno ještě asi taky nikdy nedostala:-) Jinak jako film, pro mě bohužel asi nepochopen..

StreetDance 3D (2010)

Další hip-hap-hop hopsanda tentokrát ve spojení s baletkama:-) Děj je pořád stejný, jako už bych to několikrát viděl, vždy je jiná pouze hudba a herci.. Tady se k tomu přidala celkem solidní kamera a pár pěkných záběrů.. Snímek potěší asi pouze členy tanečních skupin, kteří zde mohou načerpat inspiraci pro svůj další rozvoj;-)

Špatnej polda (2009)

Opět se potvrdilo, že Nicolas Cage už nemá co nabídnout.. Pro mě standardní zklamání z jeho předvedeného výkonu.. Možná to bylo způsobeno naprostou nevhodností této role pro něj.. Další zklamání byl vlastně celý film: poručík co fetuje a bere úplatky, štětka(Eva Mendéz) si tady taky střihla "výbornou roli", a to že tam hraje Val Kilmer jsem zjistil až hodně za polovinou filmu.. Po celé této odvrácené straně spořádané společnosti to vše končí Happy endem.. Omlouvám se za nastínění konce, ale všem to může být jedno, protože kdo vydrží do konce, tak si ho určitě zaslouží:-)