Avengers: Age of Ultron (2015)

Marvelovka, která je prostě boží! Parádní komiks, který mě bavil! Efekty jsou mysteriozní a nemohl jsem se vynadívat. Záporák je perfektní, avšak druhá stvořená postava ještě lepší. Člověk od ní jen čeká víc, když Vám jí tak vychválí. Přibilo nám víc Avangerů , ale kluk co umí rychle chodit? Ne, ne tudy cesta nevede. Ale jeho sestřička, jooo to je paradička. :) Voňavka tento film!

Hazardní hráči (2015)

Pěkný (škaredý) pohled do smutného života gamblerství. Pro mě parádní příběh dvou chlapů co jsou totálně na dně. Jeden gambler už od pohledu, druhý fešák o kterém by jste řekli že nemá hluboko do kapsy. Jen škoda že je spojuje stejný problém. Vsadit i na to zda vyjde chlapík ze záchodu s brýlemi, či bez nich. VELMY dobře zahraná podívaná! 4 jak vínko.

Rezistence (2015)

Musím říct že se mě to docela líbilo. I když jíme pořád ten stejný tvarohový koláč co jsme jedli v jedničce, tak ho sníme celý. Když už nám udělali kluka z Shailene Woodley a nedá se na ní ani dívat, tak alespoň to zachránila Rose-Kate Winslet v sukni. Divergence s nápadem, Rezistence nic nového.

Noční běžec (2015)

Liam Neeson tohle prostě zahrát umí! Sedí mu tahle role jak dobré vínko. Škoda jen že takových gangsterů co si vyřizují OKO ZA OKO jsme viděli už hodně, takže Vás od zabití jednoho ze synů nepřekvapí vůbec nic. :)

Rychle a zběsile 7 (2015)

WTF?... Film , který se nedá srovnat s původním Rychle a zběsile. Vůbec mě to nebavilo. Co 3 minuty akční scéna. Proč to nepojmenovat Rambo, Expendables??? Ještě Chuck Norris a je to hotovo! SCI-FI! Hnus! Pěkné holky, kde? Rychle a zběsile, kde? Hudba, kde? BLU-RAY si fakt nekoupím!

The Gambler (2014)

Vsadit 10 000 dolarů, dostat se na 80 000 dolarů a prohrát, to chce odvahu! Nevím jestli tento snímek nadchne někoho kdo si v životě nevsadil. Je pravda, že jsem se při sázkách nervoval i za Jamese, ale probral jsem se až při jeho uprku k milované Amy. Pro mě nuda šeď, šeď.

Vice (2015)

Co se s Vámi děje panáčkové? Pro mě dobrý střed akčního filmečku. Je pravda že je to ISLAND 2 a že si tu pan policista hraje na Marva (Mickey Rourke) ze SIN CITY , ale paráda. Pro mě 3 !

Želvy Ninja (2014)

Pro mě velké zklamaní. Želvy vypadají v celku fajn, ale ten příběh... :( Ach jo... Jak bylo psáno níže, občas nějaká akční scéna za jedna. Film jsem viděl v DVD kvalitě a v originálu. Jsem zvědavý na BLU-RAY a na DABING. Možná mě dabing v tomto filmu pomůže. Jinak humor super. Za 3! PS. Film jsem shlédl po 2. a na BLU-RAY. Musím se držet abych neubral hvězdičku. :(

Insider: Muž, který věděl příliš mnoho (1999)

Pro mě překvapující životopisné dění. Russel Crowe zahrál PANA Jeffrey Wiganda PERFEKTNĚ. Věřil jsem mu to po celou dobu filmu. Překvapivě pro mě decentně zastínil Pacina. Příběh o totalním spadnutí na dno života a o tom že né každému je lhostejné co se tu ve světě deje.

Doupě (2014)

I když mě to mrzí vůčí Paulovi , tak musím dát jen dvě hvězdy. Je to totální kopie. Celí film nuda, někdy si až říkám že je to trapně dlouhé. Každopádně i ty dvě "pěkné" slečny to nezachránili. Posledních 10 minut se na to dalo kouknout...