Nelítostný souboj (1995)

Návrat o 18 let zpět a pořád skvělí film. Jen toč dále Al Pacino a De niro.

Dědictví aneb Kurva se neříká (2014)

Jak to tak čtu, tak vidím že každý čekal od filmu kopii Dědictví aneb Kurvahošigutntág. Bohužel to udělat asi nejde. Kdyby místo Bolka byl ve filmu Jiří Vyorálek, tak dá každý asi odpad. Pro mě je film jen o Bolkovi a jeho dokonalosti zahrát uplně vše. Jinak je to pro mě jedno obrovsky velké klišé. Tolik dobrých herců a bohužel strávili na plátně jen pár okamžiků. Jedna hvězda za nostalgii a druhá za Bolka.

Zloba - Královna černé magie (2014)

Opravdu krásný příběh a ještě hezčí podívaná. SUPER triky. SKVĚLÁ Angelina. Když pustit, tak originál audio a BLU-RAY!!!

Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil (2014)

Pořádné chlapské porno s velkým P. Vem si Fernet a pojd koukat. Pro mě super Eva Green a ještě víc sexy Jessica Alba! Příběh o pomstě Johna Hartigana / Bruce Willise vzal tomuto AKČŇÁKU 5 hvěz. Jinak jednoznačně 85 percent!

Snadný prachy (2010)

Pro mě perfektní příběh o mafii a o člověku, který se snaží dostat na jiný "level" života i když mu to nebylo dáno od rodičů. Skoukl jsem všechny tři díly ale jen jednička asi stojí za 70%. Určitě bych film teda nepustil ani 17 ti letému, mému neexistujícímu synovi, protože slovník ve filmu je opravdu až přehnaný. Ale na druhou stranu, byl by to asi jiný film, kdyby Srbové a Jugoslávci mluvili jak holčičky. Plnohodnotný krvák z podsvětí, kde jsem viděl podobnost s filmem Gangsteři od Francouze Frédérica Schoendoerffera.

Nejvyšší boss (2001) (TV film)

Jeden ze tří příběhu mafiánského tria , John Gotti, Samy Gravano a Paul Castellano. Je to bleskově prolítnutý život Gangstera Castellana, který se dostal k moci americké mafie a pěti rodin. Pro fanoušky tohoto tria je to 90% pecka. Dal bych 100% , ale nemám Castellana rád! :D

Let (2012)

Tvrdé přistání lidí na samotném dně. Příběh o totálním krachu vůle a snažení se postavit na nohy. Miluji Washingtna, jeho ztvárnění s rolí je 100%. Zajímaví příběh.

Mezi vlky (2011)

Maximálně napínavé snad ani chvíli jsem se nenudil. Jen mě to přijde jako kopírka Hopkinse a filmu Na ostří nože. (Což je asi pochvala) Neeson asi fajn a pejsci také ušli. Za 3!

Na hraně zítřka (2014)

Tak podle toho jak nám film vylétl, člověk čeká strašnou bombu. A až se dočká, tak hledá. Člověk by musel opakovat, co se psalo níže. Je to super akční sci-fi u které Vám budou i cukat koutky. Je to krásná podívaná ve velkém rozlišení, nejlépe BLU-RAY. Vypíchl bych Mimiky, dovedl bych si je představit jinak než obludy z Matrixu. Tom supr, Emily supr, asi všechno supr. :)