Jak se zbavit nevěsty (2016)

2 hvězdy hlavně za Matěje Rupperta, protože toho trenéra a jeho hlášky určitě okoukal u nás na hřišti. Jako by mu z pr(oka) vypadl! :-)

Rodinný film (2015)

Mám ráda Karla Rodena i Vandu Hybnerovou, ale u filmu jsem se dost nudila. Na mě tam bylo moc "prázdných" míst a dlouhých záběrů, čehož nejsem fanynka. Jediná část, která mě zaujala, byl překvapivý moment, kdy p. Hybnerová ukázala prsa. Obvykle jsou mi ženská ňadra ukradená (bo mám svoje vlastní), ale toto je jediná část filmu, která byla jiná - neočekáváná, než zbytek filmu. Příběh mě moc nebavil. Škoda.

Vykolejená (2015)

Nesympatickou a obtloustlou hlavní "hrdinku" už nikdy víc v žádném filmu nechci vidět. To je jediný důvod proč jsem si zapamatovala její jméno.

Ten třetí (2013)

Když už člověk (po několika pauzách) tu utahanou nudu dokouká do konce, tak nastane ještě větší zklamání. Nic zajímavého, nic překvapivého. Herci spolu vůbec nesouzní. Naprostá ztráta času.

Falešní poldové (2014)

Původně jsem chtěla dát hvězdy dvě, ale protože jsem se docela zasmála, tak za to nakonec dávám hvězdy tři. (Ani raději nepíšu, že jednou vidět mi to stačilo). Jako oddechovka na pobavení dobrý. Zítra se taky sama zkusím profesně povýšit, schválně, jestli mi to projde :-)

Zbrusu Nový zákon (2015)

Popis filmu je daleko, daleko zajímavější, než film sám. Nápad skvělý, provedení nic moc. Od poloviny jsem se modlila aby to dostalo grády nebo aby už byl alespoň konec. Ale abych jen nekritizovala - párkrát jsem se zasmála, to jo.

Teorie všeho (2014)

Stephen Hawking evidentně navrhl a nechal sestrojit stroj času, díky kterému vidíme ve filmu jeho opravdové mladší já. Protože takhle BRILANTNĚ zahrát ho prostě nikdo nemohl nebo je Eddie Redmayne vážně génius! Od začátku do konce jsem mu věřila, že on je S. Hawking a jestli ne, ať se propadnu do Austrálie (jestli se to dá upřesnit, tak do Sydney, dík).

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Hezká pohádka. Jen by si hlavní hrdina nemusel pořád hrát na mrože. To neustálé cachtání se v ledové vodě v mínusnevímkolika mi to dost kazilo. Zajímavé je jak mu to totálně mokré oblečení stihlo na jeho těle do rána uschnout a ani rýmičku neměl. Asi nějakej starej indiánskej trik :-)

Lída Baarová (2016)

Nejošklivější slovenská herečka Pauhofová hraje nejkrásnější (tedy ve své době) herečku Lídu Baarovou. Už to mě mělo varovat. Jedno velké zklamání.

Pixely (2015)

No... Dalo se to dokoukat. To je asi tak všechno, co se o tomto filmu dá napsat. Už jsem viděla i horší filmy, takže jednou se to shlédnout dalo.