Kniha džunglí (2016)

Prostě jsem náročná a čekala jsem větší zázrak, který se bohužel nekonal. Příště si raději pustím starší Knihu džunglí - sice nebude tak krásně digitálně zpracovaná, ale bude mě bavit víc.

Slíbená princezna (2016) (TV film) odpad!

Tak příšernou "pohádku" ani nemá smysl komentovat.

Kosmo - Česká škola (2016) (epizoda)

"Provedli jsme pár zkušebních vrtů v Polynésii a zjistili, že je tam ohrožená demokracie." Jednání o nás bez nás v naší kanceláři v naší zemi - to mě rozsekalo a registrační pokladny pana Hrabiše mi vehnaly slzy (smíchu) do očí. Průřez naším politickým spektrem. Jen si říkám, jestli pan Baldýnský nesedí s našimi politiky v kanceláři (nebo alespoň nebrigádničí u nich v kantýně - vypadá to totiž jako dokument...).

Kosmo (2016) (seriál)

5 hvězd natruc všem! :-) Louka pyšnící se nápisem: toto bylo financováno z peněz EU - to mě dostalo do kolen! S potěšením se podívám na další díl, případně upravím počet hvězd.

Líbáš jako Bůh (2009)

Prostě se mi nechtělo tomu dát "odpad", tak to dostalo jednu hvězdu.

Všude dobře, doma peklo (2015)

Má oblíbená Katherine v roli mrchy s andělskou tváří :) Nic co bych neviděla už ve stovce jiných filmů. Jen jsem si po shlédnutí filmu uvědomila, že bych možná mohla pořídit větší mrazák...

Týpci a zbraně (2016)

Spokojenost, doporučuji. Fascinuje mě, že je to dle skutečné události. Člověk žasne co všechno je na světě možné. Počínaje tím, že zbraně jsou nejvíc, lidské životy nejmíň a konče tím, že lakomost se nevyplácí.

Narcos (2015) (seriál)

Realita předčila očekávání. Neskutečné. Escobar mě fascinoval od začátku do konce. Herec ho ztvárnil dokonale. Zatím jsem viděla pouze 1. sérii.

Teorie tygra (2016)

Příběh fajn, sice to není kdovíjaké umělecké dílo, ale splnilo očekávání. Ty kyselé ksichty jaké umí vytvořit Tatiana Vilhelmová - to musela okoukat u mé tchýně, která se např. minulý týden hrozně divila že muže "pouštím" na večírek a jestli vím co všechno mohou dělat chlapi když jsou sami venku. Dám jí film k Vánocům a těším se, že kvůli němu se mnou nebude alespoň půl roku mluvit. Yes! Je to oddechová komedie, kde i my, ženský (nebo alespoň já) fandíme hlavnímu hrdinovi aby se zbavil té megery a měl konečně klid :-)