Padesátka (2015)

Tak jo... Je to hrozná blbina, ale Kolečkův humor je mi blízký a protože by mi bylo líto aby tento počin skončil na nízkém hodnocení, dávám i čtvrtou hvězdu :-) Hlášky super, celé je to o nadsázce. Kdo to chce brát vážně, tak bude mimo - není to žádné hlubokomyslné dílo, je to na pobavení (např. kdo měl rád Čtvrtou hvězdu, tak by se mu film líbit mohl). Tři králové pro mě získali nový rozměr - nebudu věštit z hrnečků a nikdy nikomu nebudu svářet posvátnou hůlku! Tak přísahám!

Angelika (2013)

Doufala jsem, že pouze název je společný s filmem Angelika. Film jsem shlédla a stále si trvám na tom, že společný je pouze název, protože ta příšernost kterou natočili nemá s "naší" báječnou Angelikou pranic společného. Neříkám, že tato hlavní představitelka není hezká, ale té původní nesahá ani po kotníky. A o ostatním už ani nemluvím.

Mr. Robot (2015) (seriál)

Počet hvězd dám až dokoukám 2 sérii. První mě bavila dost do doby dokud se neukázalo, že hlavní hrdina je papírovej magor. Očekávám kdy se dozvím že to celé je fikce odehrávající se v šaškárně v jeho vlastní hlavě. Snad mě ještě něčím překvapí, druhá řada je zatím o dost slabší.

Ztraceni v Mnichově (2015)

Začátek docela ušel... Při druhé části jsme všichni usnuli - až tak to bylo zajímavé. Dvě hvězdy jen za Myšičku a Taclíka.

Dallas 63 (2016) (seriál)

Člověk se tak zamyslí co by sám změnil kdyby mohl cestovat zpět v čase - byť stále do stejného dne. Začátek super, pak to pokulhávalo a konec takový uspěchaný. Škoda toho. Horší čtyřhvězda.

Grimsby (2016)

Kdyby mi bylo pět let tak by mě to asi bavilo víc :-)

Centrální inteligence (2016)

Na zahnání odpolední nudy to ujde. Splnilo to očekávání, pobavíte se, vypnete a zapomente. A to se někdy hodí.

Šéfka (2016) odpad!

Musím říct, že jsem se u filmu Špión ve kterém též Melissa hrála celkem zasmála (až na dvě tři trapné pasáže), takže jsem si říkala, že tohle bude taky taková oddychovka, kde se pobavím. Nakonec jsem to dokoukala na pětkrát a fakt nerada. Nebavilo mě to ani trochu. A ten její rolák narvaný až po uši mi ke konci taky už lezl krkem. Škoda času. Obvykle mi tato herečka nevadí, ale tentokrát mi nesedla. Vůbec to nebyl vtipný humor, pouze pár pokusů o to aby to bylo vtipné, bohužel dost nepodařené.

Hologram pro krále (2016)

Prvních pár minut mě celkem bavilo, ale místo toho aby se příběh zajímavě vyvinul, tak to žádné grády časem nezískalo. Bylo to skoro jako by mi u večeře v restauraci kolega vyprávěl krátkou, ze začátku celkem zajímavou historku o jedné zvláštní a chvílemi nudné služební cestě, kdy jste ze začátku napnuti, ale pak vás to přestane bavit a konec vás vyloženě zklame. A pohádka o tom, že je "tam" život krásný a ženy si mohou dělat co chtějí - tak na tu jsem teda neskočila, i když snaha byla.

Svátek matek (2016)

Nenáročná oddechová komedie, u které si pak ani nevzpomente co se tam vlastně odehrávalo. V hlavě mi uvízla pouze Julia Roberts jako televizní prodavačka cetek (takový Horst v sukni).