Prezident Blaník (2018)

Tak jsem se na to těšila, ale stálo to za houby. Nápad výborný, ale to provedení.... Zůstávám raději u kratších epizod - ty jsou naštěstí skvělé :-)

Malý Sheldon - Pilot (2017) (epizoda)

Pilot je pro mě těžkým zklamáním... Doufám, že další díly budou lepší, jinak s mladým "rádoby" Sheldonem (který mu není podobný a ani chování neodpovídá), definitivně končím :-( Mimochodem já mám ve svém okolí mladého Sheldona a ten je vizáží i chováním téměř identický. Škoda, že Chuck Lorre si s výběrem hlavní postavy a Sheldonovy matky nedal větší práci. To, že je matka mladého Sheldona dcerou představitelky matky staršího Sheldona je na nic, když jí ani není podobná :-( UPDATE: Tak ani po pěti dílech z toho nadšením nechrochtám, vzdávám se.

Jumanji: Vítejte v džungli! (2017)

Jsem tak šťastná, že jsem si dopředu nepřečetla děj a nechala se pak příjemně překvapit. V začátku filmu jsem si říkala, že to zavání tím samým klišé jako spousta jiných amerických filmů a byla jsem trochu otrávená. Jakmile se postavy dostaly do džungle, začalo to být zábavné a to překvapení a změna postav bylo skvělé, když o tom dopředu nevíte z upoutávek a z obsahu filmu.

Strnadovi (2017)

Když jsem viděla Manželské etudy, byla jsem nadšená. Zajímavé bylo i pokračování, ale musím říct, že už tenkrát mi vadilo, že natáčení je náhodné, že by tato poslední část zasloužila aby se paní režisérka vydávala do rodiny častěji. 2/3 filmu byl sestřih z předchozích dílů a ta poslední třetina byla taková divná, rychlá, ne tak zajímavá. Strnadovi to určitě měli hodně těžké, ale kdo v dnešní době nemá. Zajímal by mě víc názor dětí, jejich partnerů, přátel...

Marie Terezie - Série 1 (2017) (série)

Překrásné interiéry, nádherné exteriéry, zajímavé kostýmy... Něco mi chybí... Jo! Nějaké herecké výkony to taky chtělo. Ale člověka to alespoň nakopne, aby si oprášil znalosti a vyhledal si informace o životě zajímavých lidí :-) Taková dvoudílná pohádka to byla. Ale jak daboval Vojta Kotek Vojtu Kotka, to se fakt nepovedlo :-D

Sedmilhářky (2017) (seriál)

Tak první díl mě krutě nebavil. Po několika měsících v době chřipkových epidemií už nebylo na co jiného kouknout, tak jsem přetrpěla i druhý díl. Od třetího dílu mě to začalo zajímat (jak jiné mohou být životy lidí ve skutečnosti než jak se prezentují) a dokoukala jsem to najednou. Musím říct, že nebýt zajímavých hereček, tak bych dala hvězdy pouze tři. Až tak "hustý" jak jsem čekala to nebylo. Rovnou se přiznám, že podruhé už si to nikdy nepustím :)

Ohrožená semínka (2016)

Nedá mi to nezareagovat na jediný komentář, který tady k tomu skvělému dokumentu je: to, že někdo nevidí odkaz a daleko hlubší myšlenky neznamená, že by vás to mělo odradit od sledování. Je tam mnoho a mnoho zajímavých informací, jak ze současnosti, tak z historie, zajímavosti z různých koutů světa. Lehce poodhaluje roušku tajemství biochemických a farmaceutických společností. Pokud se alespoň trochu zajímáte o společnost a nejste vyložený betono-plastofil kterého země ani budoucnost nezajímá, tak si to s chutí pusťte.

Pasažéři (2016)

Pěkná pohádka na dobrou noc. V závěru na stromě chybělo už jen jablko (jako v ráji) a pobíhající potomci :-)

Senna (2010)

Štěstí na výhry, smůla na parťáka...Senna byl frajer, o tom žádná. F1 bývala kdysi TOP - dneska už může své minulosti jen tiše závidět. Jediné co je dnes výhrou je to, že už je bezpečnější.

Miluji tě modře (2017)

Tak to byl velký omyl. Jak výběru filmu, tak celý film samotný. A ty trapný reklamy na různý produkty - za to strhávám jednu hvězdu ze dvou. Jediné, co se mi líbilo, bylo prostředí, kde to bylo natáčeno - ale to je na film dost chabé.