Instalatér z Tuchlovic (2016)

To byla zase VOrLOVINA... Úplně zbytečný počin. Škoda práce, škoda peněz, škoda mého času.

Loupež ve velkém stylu (2017)

Když už nemáte na co jiného koukat... Sice si stačilo pouze přečíst obsah filmu a vyšlo by to nastejno, ale úplně nudit se nebudete. Spíš šlo o zvědavost jak to ti filmoví loupežníci provedou tentokrát. Zvlášť když je jim dohromady asi 300 let.

Bábušky z Černobylu (2015)

Tady je vidět, že chlapi prd vydržej. Nevydržej ani jaderný záření, natož se hrdinsky vypravit do zakázané zóny a bydlet tam o samotě jako tyhle ženský. Babči kupodivu nemají tři oči ani ploutev, žijí si svůj život a jsou šťastné... V liduprázdné vesnici, uprostřed ničeho. Fascinující. Mně osobně tam chybělo širší vyprávění toho jaké to bylo když se tam vrátily - pocity atd. I tak byl dokument zajímavý (ale mohl být klidně i kratší), naprosto bych nečekala, že tam může někdo žít :-) Jsou vitálnější než bábrdlinky ve městech. Mají dost práce na poli, se sekáním dříví, atd. Hustý je, že nebydlejí pospolu, ale každá ve svém baráku, v jiné vesnici.

Všechno nebo nic (2017)

Pauhofová?! Proč?! Kdy všem těm režisérům dojde, že ten film vždycky zkazí? Takových krásných a talentovaných hereček všude a vybere se tohle...

Podivuhodné prázdniny rodiny Smolíkovy (1978) (seriál)

I když mě předchozí série bavily o chlup víc, stejně si zaslouží 5 hvězd :-) Už jen proto, že se KONEČNĚ ozval Pišta Hufnágl, který byl doteď něco jako "paní Colombová" (furt se o něm mluvilo, ale nikdy ho nikdo neviděl).

Muž z Acapulca (1973)

Nejlepší ze všech "belmondovek" ❤️ Je to srdcová záležitost. A komu se to nelíbí, napíšu o něm román a pošlu na něj Boba Saint-Clara, ten už si to s ním imaginárně vyřídí!

Léto All Exclusive (2015)

Někdo film omylem pustil a já nedosáhla na ovladač, protože jsem měla plné ruce chipsů, tak jsem tomuto snímku dala pár minut šanci, že ho případně vypnu a budu sledovat jiný. Nejen, že jsem se po ovladači vůbec nepídila, ale se smíchem jsem sledovala sled situací, do kterých se dostali hlavní hrdinové na výletě. Zasmála jsem se dost. Je fakt, že prvních 10 minut to bylo spíš za trest, ale jakmile se dostala parta do jeskyně, procvičila jsem si pořádně bránici a to je to, o co jde především. O zábavu. Jak to kdo zahrál nebo natočil mi bylo upřímně jedno, já se chtěla smát :-)

Vyšehrad (2016) (seriál)

⚽️ Lavi je teda nechutnej týpek, kterej si nezaslouží ani dělat uklízeče na fotbale, natož hrát za Vyšehrad! Ale bavím se skvěle. Zatím viděny 2 díly, těším se na další. (Kluci, já vím, že vám nevadí když je něco krátkýho, ale už kvůli ženám které se na to dívají - přidejte, ať je to dlouhý! 7 - 10 minut je fakt málo.)