• Pohádka

Čtvrtá hvězda (2014) (seriál)

Seriálu odpustím konec. Hodně jsem se nasmála. Po dlouhé době zdařilý komediální seriál. Nejlepší herec Miroslav Krobot. Škoda, že nehraje více.

Vraždy v kruhu (2015) (seriál)

Díl od dílu horší a horší. Někteří herci nehrají, jen odříkávají text.

Kód Enigmy (2014)

Myslím, že Cumberbatch zvládl svou roli bravurně, pokud tedy se jedná o roli genia, matematika s Aspergerovým syndromem, Pokud by se nemluvilo, že je hlavní hrdina gay, tak to bych s hereckého projevu nepoznala. Myslím, že film měl i pár překvapivých akcí jako např. ohledně sovětského agenta. Pro mě větší zážitek než "Králova řeč". Film beru také jako poctu Alanu Turingovi.

Slídil (2014)

Víc než půl filmu jsem se nudila. Poznala jsem, že hlavní hrdina je sociopat a lehce již šlo odhadnout jeho úmysly - tedy, co je ochoten udělat pro to, aby natočil co nejkrvavější reportáž. Zklamání, protože se nepodařilo ve filmu ukázat, že něco je špatně. Nic nebylo překvapivé, lehce předvídatelné.

Erin Brockovich (2000)

Film se líbil, přestože Julii Roberts nemám zrovna v lásce. Může obyčejná sekretářka bojovat s mocnými firmami? Pokud má hodně vůle a obětuje boji i svou rodina, tak možná bude úspěšná.

Pretty Woman (1990)

Nikdy se mi tento film nelíbil. Nemohla jsem ho dlouho dokoukat. Vadilo mi hlavně vykreslení hlavní hrdinky jako hloupé nány a právě proto mi to připadá hodně přitažené za vlasy.

Svatba mého nejlepšího přítele (1997)

O novinářce, která neví, co chce a zjistí to, když je pozdě. Byla to vůbec láska nebo byla jen naštvaná, že si muž, kterého milovala našel někoho jiného? Mně to romantické tedy vůbec nepřipadalo.

Lepší už to nebude (1997)

Oskara by si zasloužíl především malý psík. Tento roztomilý pejsek si mě získal svýma hrásnýma očima. Byl to skvělý herec. Ale i ti lidští herci byli výborní. Proti protivnosti Malvina Udalla stáli dva nesmírně milí lidé Carol a Simon. Moc pěkná romantická komedie.

Nezvaná (2009)

Překvapilo mě poměrně vysoké hodnocení, protože závěr byl hodně přitažený za vlasy. Tak trochu jsem to čekala, když měla to holka pořád vidiny. U nás by ji asi taky normálně pustili z léčebny a nikdy by si nevšiml, že není normální.