Bohové Egypta (2016)

Jako fanoušek egyptské mytologie jsem se těšil, ale vadilo mi filmové ztvárnění bohů a přílišná dramatizovanost hlavní zápletky příběhu. Taky škoda, že konec nebyl ani happyend, ani tragédie. Ale je fakt, že tohle je čistě subjektivní.

Deadpool (2016)

Tenhle film měl být pecka. A taky že to pecka je! V tomhle filmu vlastně není žádná komplikovaná zápleta, jako tomu bývá u většiny Marvelovek. Deadpool se od nich odlišuje ve více směrech a to je dobře, protože jinak by se nenaplnil potenciál hlavní postavy.

Zootropolis: Město zvířat (2016)

Moc pěkný animák. I když je teprve březen, dovolím si tvrdit, že bude jeden z nejlepších, za letošní rok. Jediné, co bych vytkl, je, že film se v pár scénách snažil až moc zasáhnout. Šlo to udělat mírněji, ale není to nic, co by kazilo pocit z požitku.

Fakjů pane učiteli 2 (2015)

Opět jsem díky tomuto filmu dokázal překousnout můj odpor k němčině. Není to taková pecka, jako jednička, ale mé očekávání to splnilo.

V hlavě (2015)

Trochu paradoxem je, že tenhle animák není asi moc vhodný pro děti. Joo, je tam sice spousta vtipu, happyend a morální hodnoty, ale celý film je spíš naladěn do smutnějšího děje. Já ale dítě nejsem, takže jsem si film užil na 100% !! A řeknu vám, že při sledování jedno oko nezůstane suché. Tohle se prostě a jednoduše povedlo!

Muži, kteří nenávidí ženy (2009)

Tenhle film mi byl doporučen a jsem v něho v rozpacích. Přemýšlení hlavních postav mě někdo fakt zaráželo a nejednou jsem měl pocit, že tenhle film nemá žádnou pointu. To nic nemění ale na tom, že je snímek hezky zpracován a že má poutavý příběh.

Kung Fury (2015)

Jak někdo může být tak bláznivý, že vymyslí a stvoří takovou věc? Zvláštně geniální. Díky za tuhle zkušenost.

Ladíme! (2012)

Zajímavý koncept, muselo to dát hromadu práce, souznění a nutno podotknout, že to takřka nemá chybu. Velké plus za covery, které jsou srdcové a chytlavé. A Anna Kendricková je jeden z důvodů, proč jsem se rozhodl tenhle film shlédnout.

Zaklínač (2001)

Tenhle film asi neměl vůbec vzniknout. Je to velice hrubě sestříhaný seriál a v podstatě nic v něm nevynikne. Věřím, že kdyby se do zaklínače šlo s úmyslem vytvořit film, výsledek by byl daleko lepší.