Millerovi na tripu (2013)

Ať už to chcete přiznat nebo ne, tohle je jedna z nejlepších komedií roku 2013. Bláznivých scén nepočitatelně, stejně tak jako záchvatů smíchu.

Šifra mistra Leonarda (2006)

Kniha je napsaná tak, aby se dobře četla a byla napínavá a prakticky nemůžete přestat číst. Film je natočen v podobném duchu, takže se na to dobře kouká a dvě hodinky utečou jakoby nic. Stojím si ale za tom, že je lepší si dříve přečíst knihu, pro lepší porozumění.

The Human Centipede III (Final Sequence) (2015)

Nic se neděje, jen sledujeme starého psychomaniaka, jak křičí. O stonožce se celý film jen mluví a když už je teda hotovo, vidíme záběr, jak z plakátu. Krucinál.....

Lidská stonožka 2 (2011)

Zatímco v prvním díle jsme sledovali spíše klidný thriller, tady se žánr přesouvá k psycho hororu.

Lidská stonožka (2009)

Zvrácenost! Absolutní hnus, blivajz a humus. Miluju to.

Jurský svět (2015)

Stejný ostrov, stejná hudba a reference na Park. Ach.. nostalgie. Co je ale dobře, film si jde vlastní cestou a neveze se na žádné vlně. A prosím vás, ten hlavní souboj - EPIČNOST sama!

Máma na tahu (2014)

Žádná supervtipná komedie. Tenhle film je spíše naplněn obrovskou pozitivní energií.

We Are Still Here (2015)

Takové druhy filmů asi nejsou pro mě. Na začátku se to ve mě snaží vyvolat strach a napětí, leč marně. A na konci naopak vyrukuje s nucenými masakry a směšnou duchařinou.

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

První polovinu filmu jsme mohli sledovat neskutečnou akční extázi a nemohl jsem se jí nabažit. Ovšem v té druhé, je to prázdná dějová linka. Hlavní hrdina - Mad Max - skoro nehraje, natož mluví. V celém filmu skutečně plní roli jen takového "blood bag". Takže ne! Tohle měla být pecka.. Je sice teprve červen, ale pro mě zatím největší zklamání roku.