Zaklínač (2002) (seriál)

Začátek příběhu měl skvělý rozjezd, ale jakoby tomu od půlky chyběla šťáva. Napětí, akce a příběh se nedrželi ruka v ruce, ale dívali se na sebe z nejvyšších kopců Wyzimy, Novigradu a Nilfgaardu.

SpongeBob ve filmu: Houba na suchu (2015)

Je to hodně pohádkové, což by ani tak nevadilo, jako promarněný potenciál. Na souš se šlo jen z důvodu, aby se to celé uzavřelo. Buď se měl celý film odehrát ve vodě, nebo měli být na souši aspoň půl filmu. Škoda.

Zloba - Královna černé magie (2014)

Netradiční pohádka, jak po stránce příběhové, tak výkladové. Ale musím říct, že taková kombinace nebyla nijak zlá. To, co mě nečekaně zklamalo byla délka filmu. Zdálo se mi (hlavně ze začátku), jakoby se tvůrci snažili nacpat hodně obsahu do malého časového úseku a to mi pak připadalo, že skáčeme ve skocích po dlouhé časové linii. Tohle ale zachránila druhá část filmu.

Fantastický pan Lišák (2009)

Nepředvídatelné, zábavné, inteligentní humor. Tohle je ten film u kterého si dovolím říct, že je nedoceněný svou kvalitou. Navíc musím pozvednout i český dabing, který se taky povedl! Jedinečné ve svém žánru.

Odebrat z přátel (2014)

Film, který se nikdy nezastaví. Není čas na to, zajít na záchod, není čas na to, odvrátit oči. Takové filmy žeru a i když scénář není žádný skvost a hororová část je vážně špatná, užil jsem si ho na 100%!

Modrý blesk (1999)

Tak na tuhle komedii se s chutí vždy rád podívám, když se dozvím, že jde v televizi.

Insidious 3: Počátek (2015)

Když už něco nese název dvou předchozích filmů, očekávám od toho trochu víc, než 3 stejné herce. V podstatě žádná spojitost. Každopádně horor to rozhodně špatný není.

Insidious 2 (2013)

Dvojka za jedničkou v ničem nezaostává, naopak bych řekl, že má ještě o trochu více hororu v sobě.

Insidious (2010)

Originální scénář, povedená atmosféra a skvělé zakončení k pokračování druhého dílu.

Cyberbully (2015) (TV film)

Takové filmy, které poukazují na to, že internet není anonymní místo, mám moc rád. Celkem uvěřitelný příběh s nečekaným vyústěním. 4*