• Fantasy

Zafari (2018) (seriál) odpad!

Nehezká zvrácenost.

Příšerákovi (2017) odpad!

Název by spíš měl být pozměněn na Bullshit Family. Každý by totiž věděl, co od filmu čekat. Trapnější animák se totiž těžko hledá. To vidíme i podle hodnocení. Animované filmy jsou totiž vždy hodnoceny s nadhledem. U některých nemusíme. (Spider-man: Into The Spiderverse, Up, The Simpsons Movie, Madagaskar...). Hodně lidí však hodnotí tyto filmy/seriály jako: Dětem se to líbilo. 4*. Syn říká že za 4*. Ale o tom to není. Každý by měl hodnotit za sebe. Zpět k filmu. Trapnější vtipy jsem čekat snad ani nemohl. Prdění, krkání... 0*

Kryštůfek Robin (2018)

Tento dětský film není pro děti. Nejspíš je ani nebude bavit. Není to totiž typická, pro děti vtipná Disneyovka. Je to pomalu odsýpající devadesáti minutové drama o tom, jak Kryštůfek vyrostl. Proto to je spíš film pro starší, kteří na Poohovi vyrůstali. 4* Důkaz že dětské filmy jsou lepší, než TEEN filmy

Dunkerk (2017)

Skvělý vojenský snímek Dunkerk, který zaujme hlavně po efektové stránce. Ah! Užil jsem si každý výbuch, naopak od vojáků...

Agent bez minulosti (2002)

Zas tak akční, jak všichni píšou to nebylo. Což je dobře. Bylo to tak příjemně akční. Tak akorát na takový film.

Podfukáři 2 (2016)

Jednička byla dobrá, dvojka ne. Nudný překombinovaný děj a méně toho, co bylo na jedničce zajímavé. 2*

Re-Play (2009) (pořad)

Chybí Tuček a Trojanová. Je škoda že je vyměnili.

Pěkně blbě (2017)

Bylo pro mě zvlášťní, kolik emocí film u diváka projevil. Protože první polovina je velmi slušná komedie a ta druhá polovina je smutná a lehce depresivní. Byl to zvláštní pocit. Každopádně, druhá polovina filmu také není jen smutná, ale určitě jede na vážnější notu. Dobře jsem se bavil, není důvod proč nedat 5*

Shrek (2001)

Příběh na animovaný film úctyhodný, postavy zajímavé, animace dobrá... Takhle by měl vypadat animovaný film pro CELOU RODINU. Ne jen nějakou bezduchou blbost o ničem, která je jen a pouze pro děti 10 a méně. Ale co je na celém filmu to nejlepší? Dokonalý Soundtrack! Somebody Once Told Me The World Is Gonna Roll Me! Paráda! To, ale není jen jediný hudební počin od Smash Mouth, který se zaryje do paměti! Then I Saw Her Face... I´m Beliver! Po hudební stránce rozhodně nejlepší film (Nebo jeden z nejlepších), ale i po ostatních, rozhodně jeden z nejlepších filmů. Memes jsou taky Gud.