Vitow

okres Praha
Podomní kouzelník

<< předchozí 1 2
    • 10.5.2018  16:33

Přijde mi že Black Panter by byl super sidekick k nějaké výraznější osobnosti, na to že je král... No děj byl docela meh, ale vizuál to zachránil.

• 10.5.2018  16:30

Dlouho jsem váhal na 4/5 a kdybych to neviděl v kině, tak to i dám a to hlavně za pracovní název. Přesněji za part 1. Kdyby takto byla celá série ukončena, tak jsem naprosto šťastný člověk. Mám takovou špatnou předtuchu, že part 2 bude stěží škrtat nasazenou laťku, no spíše bude stát dole koukat na ní a škrabat se na šunkách. Každopádně na tomto díle je super, že si každý najde něco pěkného a zapomene na to co ho tam nebavilo. Rád bych zde vypsal vše co mi nebavilo ale nemohu si to vybavit bo po 150ti minutách slušného příběhu a akce nějaká ta slabší scénka zanikne. + Mám chuť doplnit si vzdělání v mezerách MCU.

• 21.2.2018  19:19

Příběh o ženě které narostli koule (no spíše tedy takové malé kuličky na jedno použití). Nejsem zrovna cílovka a kdybych to neviděl na velkém plátně, tak by mě to snad ani nedonutilo odkoukat, ale má to světlé momenty na začátku (Vietnam) a na konci.

• 9.7.2017  22:06

Jako akce dobrá, umístění zajímavé, ale stejně nevím co na tom všichni vidí. Bude zajímavé to srovnat s Melem.

• 9.7.2017  22:03

Věřím, že vidět to na velkém plátně v plném rozlišení, tak je to o stupeň lepší prožitek.

• 2.7.2017  01:21
    Vyšehrad (TV seriál) (2016)

Něco tak odporného snad ještě nevzniklo

• 26.5.2017  19:00
    Prometheus (2012)

Moc pěkná a klidná komedie

• 1.5.2017  22:26
    Všemocný (2011)

Dá se na to koukat, není to nijak překvapivé, má to takové smysluplně slabší chvilky, když se snaží vysvětlovat jak funguje ten lék a mozek, ale za to může spíše ten sci-fi žánr. Akční sekvence jsou příjemně zpracované. Hudební podtext nijak nenadchl ani neurazil. Každopádně jako nenáročný akčňák před spaním bych to doporučil, není to nijak hloupé ani přehnané.

• 27.3.2017  00:01
    RoboCop (1987)

Jak já miluji staré dabingy. "Jo, víš pro kluka je modelové chování důležitý"

• 7.3.2017  20:46
    Kocour Bob (2016)

Příjemný film, který sice ničím nepřekvapí, ale potěší. A hlavně ... kocour.

• 21.2.2017  17:46

Hodnocení úměrné mému věku v době vydání.

• 21.2.2017  17:40

Jen škoda, že si všechny tyhle hlášky nezapamatuji.

• 8.1.2017  21:11

No, tak jsem zatlačil jednu mužskou slzu

• 23.9.2016  16:01

Nemám rád dvě věci klišé a zombie. Tento počin se trefil do obojího. Přemýšlím jestli se rozepisovat o tom co vše mi tam nudilo nebo o generickém a zaměnitelném příběhu každé zombie-akčního filmu, hry nebo čehokoliv. Hlavně nechápu jak lidi můžou pět takové ódy na propracovanost postav a lidské příběhy, možná snad knižní předloha je v tomto smyslu hlubší a uvěřitelnější, ale z filmu jsem neměl pocit zaujmutí jakoukoliv postavou.

• 18.8.2016  13:40

Většinou se snažím ubránit srovnávání s knihou ale v tomto případě to úplně nelze. Snad kdyby shlédnutí filmu předcházelo četbě, hodnotil bych lépe. Jsem si plně vědom toho, že do hodiny a půl nelze nacpat desítky stránek, ale scénky s oživlým vandrákem, utíkající kočkou z trouby, holubem s pochroumaným křídlem, ublinknutím člena mossadu a "pedíkem Edíkem" na konci, celkovému dojmu silně podrážejí nohy. Celkově mi chybí ten znechucený dojem, který jsem alespoň z filmu očekával a ani se mi nedostalo postupného vývoje Todda a jeho vztahu s Dussaderem. Konec mi přijde odfláknutý.

• 11.8.2016  19:30
    Já, legenda (2007)

Trochu slabší konec, jinak obstojné. Měl jsem tu čest s českým dabingem a snad nikdy jsem nic horšího neslyšel prvních několik minut se snad ani ty dabéři nesnažili, pak když už je tam jen Will tak to celkem jde.

• 23.7.2016  15:05
    The F Word (2013)

Na romantické filmy zrovna dvakrát nejsem, ale tohle se celkem příjemně sledovalo.

• 28.6.2016  09:14

:-O

• 8.6.2016  22:35

Tak asi zatím nejhorší xmen co jsem viděl. Tolik otázek PROČ co jsem měl na konci ... to se často nestává. Proč Apocalypse verbuje ty největší lůzry na které náhodou narazí a všichni ho stejně zradí, nebo je někdo porazí. Proč musím po xté sledovat Magneta co neví co chce. Proč Apokalips chtěl zníčit svět, když ve starém Egyptě vládnul celkem normálně. Proč si neodpustili půlhodiny bordelu točícího se kolem Magneta. Proč má člověk pochopit, že Storm je Storm až v posledních minutách filmu. Proč je to tak brutálně natažený. Proč mají všichni účesy jak banda teplých bratří (a sester aby to bylo gendrově vyvážené). Proč vůbec Apokalips vypadá jako perverzní strejda ve skafandru. Proč je tam všechno takové usekané. A HLAVNĚ proč se trochu nesnažili ??? Celý film hraje jen na efekty a postrádá jakýkoliv smysl. Jinak Qucksilver je fajn (takový spidermanefekt z Evenžrů).

• 6.6.2016  20:13
    Metr X (2000)

Hodnocení silně zastřené nostalgií. Myslím, že pokud bych to viděl dnes tak by to stěží utáhlo 2 hvězdy. Ale stejně mi několik hlášek do dnes uvízlo v hlavě a HLAVNĚ - Héra - smažení je radost

• 6.6.2016  13:39

Ta nová série je opravdu taková svěží a posouvá děj oproti minulé. A hlavně půlka dílu se neodehrává na pošti.

• 2.6.2016  15:04

Jako fakt slušný ... čekal jsem takovou nějakou pohádku, kde mě to po polovině přestane bavit, ale dostal jsem celkem kvalitní sic jednoduchou kriminálku. Tohle je přesně to co jsi představuji pod pojmem rodinný film. Oceňuji i vtipné slovní hříčky, kterými je film protkán.

• 31.5.2016  19:29
    Ohnivý kuře (TV seriál) (2016)

Já se ani nestačím divit, z českých televizí vylezl průměrný a celkem i vtipný seriál.

• 31.5.2016  00:01
    Banshee - Série 4 (série) (2016)

Naprosto spokojen doufal jsem v podobný konec. Je pěkné že se to zbytečně nesnažili protahovat a nebo neudělali přiblblý konec jako Dextr. (Srovnání čistě náhodné)

• 30.5.2016  15:52
    23 (2007)

Myšlenka pěkná a bylo zajímavé vidět Jima v roli kde není "kretén". Jen jedno velké vytknutí filmu to počítání bylo hodně nesmyslný, ale co asi čekat jiného od posedlého konspirátora.

• 26.5.2016  21:44
    4teens (TV seriál) (2011)

Dneska už bych asi nebyl schopný na to koukat ale těch pár let zpátky asi nic lepšího nedávali.

• 26.5.2016  21:38
    Kameňák 4 (2013)

Kdyby to byl nějaký studenský film dělaný k obhajobě, tak to beru, ale tohle ne.

• 24.5.2016  13:47

Čekal jsem kravinu, dostal jsem kravinu. Jsem spokojen, ale doufám že trojka už nikdy nevznikne.

• 18.5.2016  10:41
    Max Payne (2008)

Ta jedna hvězdička je za Milu.Chápu že je to na MOTIVY hry, ale scénárista by mohl trošku krotit svojí fantazii a znát princip Maxe více než jen z první mise. Prošvihl parádní možnost naservírovat slušnou noarovku.

• 18.5.2016  10:33
    Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

Už by to konečně potřebovalo ránu z milosti. Ty první série byli fajn (byla tam myšlenka, bylo to vtipné a mělo to děj) ale teď se z toho pomalu stává Ulice (příběhy obyčejných lidí co se občas něco snaží zahlásit).

<< předchozí 1 2