Vinnetou (1980) (seriál)

Pamatuji si, že to dávali ve Studiu kamarád a už jako dítěti se mi to nelíbilo... nemám odvahu se na to dívat nyní.

Dobré světlo (1985)

Můj první socialistický nepřístupný film na který jsem šel s OP "občankou" už jako "dospělej" 15ti letej parchant mrknout na nahé kozy.Dnes tento film vnímám v širších souvislostech jako fotograf plně chápu jeho nadšení a boj s předsudky.

Somrák s brokárnou (2011)

Absolutni úlet.. kdybych mě hodnotit šílenostní stránku musel bych hodnotit plným počtem.Něco takového už jsem dlouho neviděl a možná jsem něco takového neviděl vůbec. Trochu mi to připomíná Tarantina nebo Rodrigueze mám takový styl (29.6.2011) filmů rád. 3 a 1/2.

Srážka s mimozemšťanem (2011)

Občas jsem se zasmál ale občas na mě byl ten anglický humor až moc suchý.. celkově průměrná komedie ale na pobavení dobré :) v HD půl hvězdičky přidávám.

Všemocný (2011)

Dobrý dobrý dobrý !!! Opravdu po dlouhé době film u kterého jsem se výborně bavil. Skvělý námět zápletka.

Neznámý (2011)

Začátek velice schopný a záživný ale od 70% filmu se téma absolutně změní na béčkovou detektivku.Obraz v HD krásný ale ani ten nespasí nedostatky a klišé.

Opravdová kuráž (2010)

Líbilo.. tak jak nemusím westerny.. tak tento mě opravdu oslovil jak pro stránce vizuální tak emoční.

Resident Evil: Afterlife (2010)

Otřes otřes otřes..Jako fanoušek této herní kultovní záležitosti musím protestovat proti tomuto prznění tak skvělého díla jako je herní série RE.

Sanctum (2011)

Hruza a des... jasne zneuziti jmena James Cameron.. nechapu jak mohl dopustit aby bylo jeho jmeno pouzito za timto paskvilem ? Hodina a pul cire nudy . Jedna hvezdicka za obcas pekne zabery jeskyn a mirny pocit klaustrofobie.

Fotři jsou lotři (2010)

Opravdu hodně nastavovaná a nezáživná kaše. Jen pár humorných momentů nezachrání tuto parodii na skvělou komedii kterou byl prví díl Fotr je lotr. Jednou viděti z povinnosti ale již nikdy více.Im watching you :) PS. Jessica Alba té by podlehl každej jen ctnostný jebal nebo homosexuál ne.:)