Skyfall (2012)

Slušně natočená bondovka s pěknou hudbou pár akčními momenty ale celkově trochu ospalý a dlouhý počin.Párkrát jsem se opravdu zasmál.("Kdo říká že je to poprvé?") :) Casino Royal se mi líbilo mnohem víc.

Sněhurka a lovec (2012)

Krásně zpracovaná fantasy pohádka do nového kabátu při zachování stěžejních momentů příběhu (jablko,temný les atd.) výborně jsem se bavil i když chvilkama to bylo zdlouhavé.Každopádně si tento film zaslouží pozornost a nadprůměrné hodnocení.

Červená světla (2012)

Výborné obsazení a zajímavé téma s překvapivým koncem.. nejedná se o klasický duchařský film ale je i hodně psychologický a k zamyšlení což je přesě můj šálek kávy. Na mém novém HD projektoru skvělý kinozážitek.Žádná televize nezprostředkuje takový zážitek jako HD projektor s 3m uhlopříčkou obrazu.

Amazing Spider-Man (2012)

Nemohu si pomoci ale prostě se mi to LÍBÍ !! Ve 3D skvělé efekty perfektní soundtrack dějová linka povědomá ale přitom jiná.Jestli lepší nebo horší nechám na vkusu diváka ale pro mě nechybí moc k 5ti hvězdičkám.Už se těším na pokračování!!!

Apokalypsa: 2. světová válka (2009) (seriál)

Neuvěřitelně sugestivní a precizně odvedená práce s vyčištěním a kolorováním...Skvělá hudba v titulkách až z toho běhá mráz po zádech... Temná část lidských dějin nebyla nikdy prezentována tak jak v tomto úžasném dokumentu.

Prometheus (2012)

čistokrevné scifi co se točí už velice málo... čekal jsem více asociací na Aliena ale i tak mě to nezklamalo a ve 3D krásné 2 hodiny kdy jsem si to užíval tak jako kdysi :) Více takových filmů !

Muži v černém 3 (2012)

Solidní pokračování dobrá zápletka.. ve 3D nemá chybu a scéna na raketě "jestli to ohlásíme tak zruší start" :-D mě fakt dostala...v TV a 2D o jednu hvězdičku méně.