Bílá smrt (2009)

Prumerna podivana dle meho skromneho nazoru by na toto tema slo natocit lepsi dilko.Chvilkama jsem se nudil ale par zajimavych okamziku ve filmu bylo to uprit nelze... rad bych pridal hvezdicku za Katino telo ve sprse ale nejde to :) snad priste.

Spartakus (2010) (seriál)

po pilotnim dilu hodnotim hodne vysoko libi se mi zpracovani i dej... i kdyz je to trochu klise ale uvidime dal... treba zenim nazor u dalsich dilu ale zatim hodne dobry...

Miss Březen (2009)

obcas spravne ulitly fory a gagy... parkrat jsem se fakt zasmal ale taky je mozny ze je to tim ze jsem u toho popijel vino a to se hranice smyslu pro humor posouvaji kousek dal :)))

Čtvrtý druh (2009)

zajimave tema sice trochu zprofanovane ale podle me pravdive.. zasluhovalo by si vice kontaktu s entitami a ne jen psycho seance a hypnozy...do kina bych na to nesel ale na domaci zkouknuti fajn

Hodinu nevíš... (2009)

nuda... porad ty stejne interiery... fikce docela trapna nerealna.. reakce podivne obcas prehrane... myslim ze toto tema by zaslouzilo lepsiho zpracovani..

Lachtan pro štěstí (2007) (TV film) odpad!

hnusni herci otresne vykony lachtan prezranej sotva se hybe lode plujici po hladine i bez plachet a motoru.. neuveritelnej skvar !

Neúplatní (1987)

neco mi v tom filmu chybi.. mozna vetsi prostor De Nirovi... mozna absence citovych stranek.. kazdopadne vyborna hudba ale vic jak za 3 nedam

Orphan (2009)

celkem nic noveho neprinasejici celkem prumerna podivana.... na koukani kdyz nic jineho neni v TV se to da...

Panika ve vzduchu (2002) odpad!

MEGA ODPAD !!! Snad nejhorsi film co jsem kdy videl... Toto nemohou brat snad ani vypatlani amici.