Experiment (2010)

Original jsem nevidel takze nemohu srovnavat ale tento pocin je velice slaby.

Tekken (2010)

Málokdy dávám ODPAD ale tenhle film měl namále... Kdyby to nebylo podle jedné z mých nejoblíbenějších bojových her ani bych se nedokoukal do konce.Ta jedna je za krásné sexy slečny kterých tam mohlo být klidně víc :)

Saltová (2010)

šílenost která má tolik nelogičností a naprostých nesmyslů že nemohu jinak....jedna jen za Angelinu.

Dívka s mušlí (1980)

vyborne psychologicke drama.. to uz se dnes netoci takove filmy a je to velka skoda...

Souboj Titánů (2010)

efekty super ale emocionalni hladina nikde... je v tom citit inspirace klasiky ale ty nové věci působí trochu uměle a moc se tam nehodí (Jin a pod.) Ovsem urcitou zabavu nelze uprit je to dobra oddychovka clovek od toho nesmi moc cekat a jen se bavit a hlavne nesrovnavat s originalem :)

Pokušení (2009)

Moc krásná Amanda zajímavý námět a HD rozlišení dělá z tohoto snímku lehce nadprůměrný psychovýlet do duše každého z nás.

To byl zítra flám (2010)

občas jsem se zasmál ale jinak celkem podprůměrná jízda časem která se koná na jednom místě a dalo by se z toho vytěžit mnohem víc..

Solomon Kane (2009)

celkem ptákovina efekty amatérsky vytvořeny vidno nízký rozpočet... krom toho Vašut neustále se vracející ač několikrát zabit to už bylo na mě moc...zápletka taky celkem šílená.Klobouk jak Mrakomor v Princ a Večernice. Nechápu ovšem termíny distribuce jak je možné že v kinech od 24.6.2010 a já už to mám doma v HD ?

Proboha! (2008)

Doporučuji jako terapii proti vymívání mozků náboženstvím.Opravdu trefný "dokument" jestli to tak lze nazvat.Myslím že otevře oči i těm co nemají jasno.