Poslední dům nalevo (2009)

Celkem solidní průměr.Žádná trapná vyvražďovačka ale celkem reálné ,dobrej námět a efekty.

District 9 (2009)

Po dlouhé době nadprůměrné scifi na které se dá koukat. Už se těším na pokračování...

Krotitelé duchů (1984)

Kultovní dílo z 80. let. Skvělá komedie skvělý humor. Velice nadčasové. Bravo.

Umlčeni (2008)

Původně jsem byl rozhodnut jen pro 2 hvězdičky ale nakonec dám 3. Filmu nelze upřít určitou atmosféru a napětí i přes lehce amatérské ztvárnění a chvílemi neuvěřitelně blbou roztřepanou kameru. Kdyby se tohoto scénář chytil někdo fundovanější mohl z toho být celkem nadprůměrnej thriller kterej by mohl běžet i v kinech.Takhle je to dobrej film v kategorii DVD.

Fotr je lotr (2000)

Skvělá komedie.. famózní Robert de Niro...Bena Stillera mi bylo opravdu líto :)) Já jsem všude Jebale !

Cestování na okraj vesmíru (2008) (TV film)

Naprosto fenomenální a úchvatná podívaná za hranicemi našich představ a běžných vědomostí.Podáno bez zbytečných složitostí ,stravitelné , zábavné a nadmíru poučné pro normální lidi.Toto bych promítal v planetáriích na obrovských plátnech... Jen jediná věc mě na tomto dokumentu štvala a to neustálé podsouvání teorie vzniku života nárazem komety do Země.Ale za neobyčejný zážitek a grafické orgie a krásnou cestu vesmírem nemohu jinak.

Hrůza v Connecticutu (2009)

Lekačky lekačky a zase jen lekačky.Nic jiného tento film nenabízí.Žádný děj ani napětí natož zajímavý příběh.Pouze 100x obehrané klišé.Nechápu kdo tyto filmy točí a za jakým účelem.Chudáci ti lidé co na něj půjdou do kina.

Čelisti (1975)

S ohledem na dobu kdy snímek vzniknul... na úžasnou atmosféru a mistrovské umění režie S.S. nemohu jinak.