Nejtemnější hodina (2017)

Oldman je bezesporu výborný herec, otom fakt žádná. Film ale sám osobě je jen nudná nudná nudná kvákanice.

Šílení kanibalové (2016)

Začátek vypadal nádherně,, řezání ruky a nohy blonďaté pipině, z naslédným grilováním a konzumací. Bohužel si pak paní rejžižerka šlehla LSD+koks+perník a bůhví co ještě. Zbytek filmu je nudná konverzačka s hippie haluškama, objímáním a sluníčkařením o ničem. Jedinej kdo mě pobavil, tak Jim Carrey, ten jeho bezďák byl suprovej. Takže jedna hvězda za ten začátek a druhá za Jima.

Kozoroh 1 (1977)

Nejlepší na celém filmu je stejně Kožak a jeho dvouplošník :)

Bumblebee (2018) odpad!

Jéé to byl ale klááášnýý žůžovoučký filmeček, plný citečků a zženštilích transforgájů. Jako fakt to bylo nutný?!!!! Hnusná emo pipina si trénuje místo pokémona teplýho Čmeláka, pak se ještě skamarádí z hnusnou opičkou, zachrání svět před bubu lobotkama a pak jsou všichni šťastňoučcí. Humor funkční tak pro těžce restartovaný pacienty jedličkova ústavu. Nehorázná Sračka!!!! Vážně teď doceňuji Bayformers, kde byl aspoň výborný soundtrack a po Bubmlebeem se válela sexy paní Lišková.

Tiché místo (2018) odpad!

co to jako mělo bejt?!!!! Videokurz pantomimy pro neslýšící rodinky?!!!!! Ultranudná sračka o rodinných citečkách.

Frankensteinova armáda (2013)

perfektní námět, nádherný vobludky, hromada krve, mozků a střev, mňááám. Roden jako záporák nikdy nezklame. Jen škoda té roztřepané kamery, to fakt nemusím, jinak bych dal 5.

Adam Chaplin (2011)

příjemná rodinná komedie, ideální k nedělnímu obědu.

Suspiria (2018)

Argentův film jsem poprvé viděl když mi bylo 12. let a byl jsem pak posranej, jít večer od sousedů domů. Za každým rohem jsem čekal že na mě vybafne čarodějnica. Prostě ta správná atmosféra při které vás mrazí v zádech a nevíte co vás čeká za rohem. Na tenhle remak, jsem se kupodivu i těšil, nalákal mě trailer a Chloe. Bohužel má oblíbená Chloe tu má jen 2. minutový štěk. Blekota Džonsn umí ukazovat akorát tak zvadlý kozy ale hrát neumí. Film je zbytečně natahovanej a prošpikovanej blbostima (zprávy o teroristech a pod.) který z dějem nemají nic společnýho. Napětí se tu nebuduje bo je vše o třech matkách čarodějnicích, zmíněno hned v prvních minutách filmu :( Je to velká škoda, bo mučení, vraždění a krvavost je velmi povedená. Svižnější tempo a kratší stopáž by tomu prospěla. Nejstrašidelnější na filmu byl jako vždy ten transvestit Dilda Swinstvo a to hned ve třech vydáních. Na originál se to absolutně nechytá, ten má hutnou mrazivou atmosféru, napětí a Goblinní soundtrack. Lepší průměr 59%