Doom (2005)

Zvedám hodnocení na 5. po zhlédnutí toho výblitku Doom Anihilations 2019. Tohle je ve finále velmi podařená sci-fi vybíjená :) 89%

Catacombs (1988)

Proboha josef, co jsi nám to tam zase pustil?!!! furt se tam ňákej dědek modlí, žádný strašení, kozy, krev, prostě nic. Jednu symbolickou za máti Scarlett Johhanssson. (no fááák, je jí kurevsky podobná, ta buchta v hlavní roly.)

Rodina Addamsova (1964) (seriál)

Asi pořád nejlepší zpracování Addamsnů. I když filmy z 90.let mám taky hodně rád. Jsem rád že se dá tenhle seriál ještě splašit i se slovenským dabingem.

Addamsova rodina (2019)

Vážně jsem se na Addamsny moc těšil. Bohužel přišlo velké zklamání. Chyběl mi tam ten morbidní humor který byl v hraných filmech a seriálu. Tohle byl prostě dysney animál rodinný s píničkama :(

Jie wen 4: Wan ťie pchien (2019)

Mirek Dušín IPmuž, tentokrát přiletěl ošahávat dřevěný věšáky i do země nejchytřejších... Vymlátil tam všecky ty kataretisti, vojáky, baleťáky a to měl 79. let a ještě rakovinu. Kam se hrabe Betmen nebo Yrónmán. Na druhou stranu mě tenhle díl bavil nejvíc. Dost pomohly i scény s Bruce Leem. Ať nežeru 79%

Ip Man 3 (2015)

Mirek Dušín mistr hekajících baleťákú, dává na držku Tajsnovi. Upřímně, už jsem se u 3. dílu hodně nudil. Jedna navíc za Bruce Leeho.

Děti (2008)

další povedený antikoncepční kousek :) Perfektně buduvaná hutná atmosféra