• Thriller

Irma Vep (2022) (seriál)

Ani komedie, ani drama. Co to je, pravděpodobně netuší ani autor. LGBT komunita a gender jistě jásá. Pro obyčejného diváka je to salát prázdných scén, grotesky a vylágrovaných dialogů o ničem. Tváří se to velmi inovativně, velmi sofistikovaně a velmi nadčasově. Nenechte se klamat. Je to jen obyčejný povrchní pokus už dlouhodobě dost neúspěšného  Oliviera Assayase. Jediné, co lze ocenit je absolutně dokonalý výkon Vincenta Macaigneho.

Irma Vep - The Severed Head (2022) (epizoda)

A rovnou to tam sází - multikulti, lesby, D&S, feministky, agender... Navíc ten kostým potápěče mě zklamal. Moc jsem se těšila a teď tohle? Fádní, okoukané, mnohokrát použité (nemusím ani snad jmenovat).

Blackout - Abgrund (2021) (epizoda)

Už pár let přemýšlím, proč si někteří uživatelé nenajdou na Googlu, co znamená slovo recenze a mají nutkavou potřebu u každé epizody vypisovat její děj, aniž by uvedli, že se jedná o spoiler. Je to jev u každého seriálu a hodně mě sere.

Blackout (2021) (seriál)

Vzhledem k tomu, že převážná část se odehrává v jednací síni krizového štábu Ministerstva vnitra a komise  bezpečnosti státu, velmi si cením nekompromisně vykreslené politiky EU, především Německa.

The Wire - Špína Baltimoru - Série 1 (2002) (série) odpad!

Tohle veledílo, kde se prakticky neděje vůbec nic, krom dokola se opakujících vulgárních hlášek, pár odposlechů a zbytek o čumění na nechutné primitivní ksichty, kdy mi je naprosto jedno, koho kdo oddělá, je nepochopitelně nadhodnoceno. Žádná akce, žádný příběh, jen zdivočelé stádo čehosi, co mě fakt nebere.

Manifest (2018) (seriál)

Skončila jsem po třech epizodách. Tohle nemám zapotřebí, fakt ne.

Manifest - Season 1 (2018) (série)

Vydržela jsem 3 epizody. Naprostá prázdnota dialogů. Všechno už tisíckrát viděné.