• Thriller

Will (2017) (seriál)

Vzhledem k tomu,že jsem to našla všude jen nadabované, tak do toho teda nejdu.

Jack Ryan - Chlapec (2018) (epizoda)

Velmi mnoho fatálních chyb a nelogičností, které zaznamenávám bez problémů i já jako laik. Jedincům, trocha znalých problematiky a pevně daných postupů při převozu rukojmích, musí srdce krvácet nad tou snůškou kravin a chyb ve scénáři. Na jednu epizodu je toho až příliš.

Cizinka - Série 4 (2018) (série)

Tak do poloviny série to bylo dost dobrý, ale pak konečná. Těžko uvěřitelný příběh fracka Brianny a vlezlého kreténa Rogera mě fakt nebavil. Podivní indiáni jak z módního salónu a mnoho dalších nepodařeností.A ačkoliv vím, že Sam Heughan je téměř stejně starý jako Caitriona Balfe, vypadá Claire čím dál víc spíš jako Jamieho matka. Vrcholem absurdity je veselá "akce" ve vězení ve 12. epizodě. Nenechte si ji ujít.:)))

Mr. Robot - Série 2 (2016) (série)

Já snesu hodně, ale tohle je moc. Ani jedna dotažená scéna...někdo buší na dveře, nevíte kdo, všichni zděšeně zírají na monitor, ale vy nevíte proč, někdo otevře krabici a strne, ale nevidíte nad čím. Neustále někdo něco horečně plánuje, ale vy ani pořádně nevíte co, hlavní postavy stále telefonují,ale nedozvíte se s kým...... to všechno se dozvídáte až po pár epizodách, ne-li sériích :))),kdy jste dávno zapomněli,že někdo na někoho bušil,volal,strnul,zíral atd. A někdy taky vůbec. Angela jenom civí, Elliot jenom civí,Darlen je odporná, všichni jsou od dětství pochopitelně něčím traumatizovaní, ve finále včetně vás samotných samozřejmě. Ale rozhodně je zde duhově zastoupena naprosto každá menšina i úchylka, na kterou si jen vzpomenete.

Dva světy (2017) (seriál)

Tak dobrý námět a taková šílená nuda.

The Punisher (2017) (seriál)

2. série je slabší, moc se tu filozofuje, puberťačka je naprosto zbytečnou a otravnou postavou, Punisher nám hodně vyměknul, ale pohled zatoulaného psa Jona Bernthala prostě pořád těch pět zaslouží :)

Maniak (2018) (seriál)

Tak větší kravinu jsem už dlouho neviděla. Naprostá ztráta času.