• Thriller

Papírový dům (Netflix verze) - Série 3 (2019) (série)

Absolutní ztráta všeho, co první 2 série vyneslo svými 90% na 44. místo. Škoda. Opakuje se to v mnoha seriálech. Nevím jestli jde o nenažranost nebo blbost tvůrců. Znehodnocují 100% dokonalé 2 série.

Fotograf z Mauthausenu (2018)

Film je třeba chápat jako dokument a je velmi zdařilý. Pokud někomu schází brutalita a zabíjení, nechť raději nekomentuje. Pro mě velmi zdařilé dílo opírající se o skutečnou atmosféru a události. Nenechte si ujít závěrečné titulky s dobovými fotografiemi.

Neuvěřitelná (2019) (seriál)

Všichni se tady můžou uhvězdičkovat, ale nechápu proč. Nuda neskutečná od první epizody. Dá se na to koukat třeba u žehlení. Jak tady vždy někdo hodnotí,tak: příběh **, napětí*, akce nula. Tak asi tak za mě.

The Promise (2011) (seriál)

Skvělá série, v dnešní době velmi poučná.

Komplicové (2012) (seriál)

Nesouhlasím s Isherwoodem. Žádnou chirurgickou přesnost v plánování jsem tam neviděla. Naopak, všechno bylo scénáristicky odfláknuté a debilní konec tomu dal korunu. A nejen to, bylo tam spoustu nedokončených akcí a nejasností. A pokud celý příběh měl stát na tom, jak ze sebe udělat tvrďáka,tak ani to moc nefunguje. Béčkové drama, nic víc.

Sedmilhářky (2017) (seriál)

Po první sérii stačilo. Druhou oželím. Trochu nechápu zdejší nadšení. Snad pramení z hvězdného obsazení,které se snaží z podřadného románu udělat cosi hlubšího. Jinak, co díl, to jedna velká prázdnota. Navíc scény stále stejné. Auto, cesta do školy,moře,cesta ze školy, moře, užvaněné excentrické barbiny,rozmazlení frackové,kavárna,kuchyně. A pořád dokola. Nezajímala mě ani jedna postava,ani co s ní bude. Prostě taková laciná třpytivá tretka a přitom strašná nuda.

Perníkový táta - Série 1 (2008) (série)

Já tedy nerozumím tomu vysokému hodnocení. Epizoda 1 - 6 naprostá otrava, snad jen jedna rádoby drsná zpackaná akce. Jinak co? Rodinné drama nebo krimi ? To má k němu daleko, thriller to není určitě , akční už vůbec ne. Snad se to blíží komedii,ale mizerné. Herci s charizmatem flašky od okurek, přičemž bezduché scény s ohavnou manželku přeskakuji. Zbytečné dlouhé scény o ničem, hovory o hov..Tak třeba se to ještě nějak vyvrbí. Zatím obrovská nuda.

Dark - Season 2 (2019) (série)

Nejsem zrovna z nejblbějších, přesto jsem se v ději totálně ztrácela. A nejen v ději, ale i v časových liniích, které přeskakují téměř v každé další scéně. Scénáristé rozjeli tolik linek, že děj je naprosto nepřehledný. Např. několik epizod nevíte o osudech mnoha aktérů. Nic nenavazuje, scény jsou strašně krátké a každá končí jen dalším otazníkem, na který ovšem v té změti a bordelu rychle opět zapomenete. Takže ztrácíte přehled o komkoliv, nevíte, kde je, ani co se s ním děje. A nejdokonaleji tuto sérii komentuje stone. Každým dílem doufáte, že se aspoň něco vyjasní, ale dočkáte se opaku. Je to vyčerpávající a nudné. Totální kravinou jsou pak pseudofilosofické kecy, které nedávají naprosto žádný smysl.

Malá bubenice (2018) (seriál)

Uf, mám velký problém to dokoukat. Už jsem viděla dost výborných špionážních filmů a seriálů, ale tohle je prostě nehorázná nuda s hnusnými herci, mizernými hereckými výkony a překombinovanou nesmyslnou zápletkou. Zbytečně přepálené. Vůbec nechápu, nad čím se tady všichni rozplývají.  Fakt ne. Viděla jsem 8 epizod, tak nevím, kde je chyba.

Gentleman Jack (2019) (seriál)

Bezcitná, manipulativní mrcha, ale skvěle zahraná. Série s přibývajícími díly ztrácí na dynamičnosti i proto, že jde pouze o dvě dějové linie: milostný vztah (chci tě - nechci tě) a prodej pozemků (podepíšu - nepodepíšu). Jinak skvělá výprava, atmosféra a herecké výkony. Druhou sérii, pokud bude, oželím.