• Thriller

Roma (2018)

Nechápu vysoké hodnocení zdejších odborníků. Děj nulový, charakter postav nulový, napětí žádné, zápletka minimální.Jediné, co hodnotím, je vysoká autentičnost prostředí, herců ve vedlejších rolích a komparsu, které vyhrabali...netuším kde, ale super. Jinak fakt ztráta 130 minut.

Tvůj syn (2018)

Neskonalá nuda po celých 3/4 filmu, nelogický scénář, pak nějaká akce a zase nudný konec. Jestli tohle má být psychologické drama, tak já jsem Johanka z Arku.

Nezlomný (2014)

Obduvuhodné, dech beroucí, žádná hluchá místa, autentické. Dlouho jsem neviděla tak skvělý válečný a životopisný film.

Ukojená (2017) (seriál)

Je to mdlý, rozplizlý, příběh skoro žádný a vtipný mi to nepřišlo vůbec.

Virgin River (2019) (seriál)

Pokud jste fanoušci Rosamundy Pilcherové, směle do toho. I když to nedosahuje ani její úrovně, velmi se jí to blíží.

Vis a vis (Antena 3 / Fox verze) (2015) (seriál)

Po La Casa De Papel velké zklamání. Navíc po odchodu hlavní hrdinky ve 3. sérii a jejího romantického vztahu naprostá ztráta napětí. Jo je to seriál spíš pro chlapy,co mají rádi porno a lesby,protože o ničem jiném to není.

La Trêve (2016) (seriál)

Downův ksicht hlavní postavy mi fakt zkazil celou sérii.

Kvůli ní hrdinové létají (2018) (seriál)

Chytlavé dílo je to rozhodně. S každým dílem člověk čeká,že se konečně něco stane, něco začne a něco prolomí. Bohužel tomu tak není. Docela nuda.

Leila (2019) (seriál) odpad!

Souhlasím s Ketri, nicméně zpracování je naprosto zoufalé po všech stránkách.Konec se nekoná.