• Thriller

Flákači (1995)

Super komedie narvaná ftipem, akcí a koukatelnejma figurkama. Nu a nakonec je láskyplnej hepáč. Co víc si přát :-)

Perfektní voják (2016)

Svaté hovno, kam jsem se to dostal? Mickey by měl pověsit herectví na hřebík. A pro jistotu by měl pověsit i sebe. Nekonečnej guláš o hovně...... po dvou letech jsem si to omylem a z neznalosti pustil znovu.. TO JE TAKOVÁ SRAČKA!!!!!!!!

Spáči (1996)

Hodně silnej a dobrej filmeček. Viděl jsem to kdys, a vcelku dobře si pamatuju tu atmošku, která po mě běhala. Hnedle si to šlohnu z netu a sjedu to zas..

Flákači (2001)

Docela dobře se na to kouká, je to taková pohádka o mafiánskejch syncích, kteří něco poserou, a snažej se to napravit. Starý páprdové jim jakože jdou vokázat jak se to má správně dělat, trošku konflikt, pak konflikt s tím a tímhle, do toho je v tom boží Vin, kterej je fakt neodolatelnej, pár dobrejch hlášek, a nakonec se všici navzájem vystřílej. Dobrý.

Cell (2016)

Začátek je fakt dobrej. Asi prvních pět minut. Jak se řežou hlava nehlava. Vzápětí se to zvrtne v bohapustou slátaninu bez jakéhokoli zajímavého děje. Přinutil jsem se dočkat do konce...No a to byla jedna z největších chyb mého života!

Hrdinové (2006) (seriál)

No jasně, Heroes, netřeba komentovat. Kdo z nás by si jako kluk, nepřál mít schopnosti.. nebo radši superschopnosti. Můj hrdina? jasně že Sylor, mohl být trošku brutálnější, ale je to charakter. Jedinej z těch všech si na nic nehraje a jde přímo na věc. Sežrat moudro, a pořídit si všechny schopnosti.

Ztraceni (2004) (seriál)

Neskutečně jednoduchý nápad, propracovaný do megamikrosoučástí. Každej konec mě nevýslovně sral, a těšil jsem se , že příště se už dozvím co a jak.. no a nenenene, zamotávalo se to do totálního nekonečna. Fakt dobrý.

Útěk z vězení (2005) (seriál)

Výbornej seroš, miluju všechny postavy, viděl jsem snad všechny díly, některý malinko ulítávaj, ale votomtoje.

Restoration (2016)

Začátek: titulky, rozbíhá se děj. Koukám, kroutím hlavou, hřejou se mi závity v myslivně. Nechápu, nerozumím, vypínám, mažu. Nevím. Asi to je dobrý. Ale netuším pro koho.

Hra o všechno (2017)

No konečně ! Povedeně obsazená pohodička, pokud nečekáte kdovíjakej akční trhák, tak budete příjemně překvapeni. Očem to: Hlavní hrdina je fakt děsnej tvrďák, rozbijou nám ho hned na začátku. Což mu moc neva, a naštěstí pro diváka dokáže vybruslit ze všech megatragedií co si přivodí. Jednoduchý, přímočarý bez zbytečných píčovin. Klíďo si to pustím znovu. A proč ne hned :-)