• Thriller

Snowden (2016)

Povinnost vidět. Povinnost šířit.. Povinnost pochopit.

Rozpolcený (2016)

Vždycky jsem si myslel, že největší magor jsem já. Teď už vím, že nejsem...

Šaman (1992)

Krásná, pohodová pohádka z nádhernýho konce světa. Je to o lese, odehrává se to v lese, a ten les je tak kouzelnej, že bych se do něj hnedle přestěhoval. Na chvilku.. Pak příjde bílý muž s buldozerem a chce les sežrat. Hlavní hrdina s hlavní hrdinkou tomu chtěj zabránit, páč v tom lese našli kouzlo kouzel. A tak se to mele, až se to domele. Ale celkově je to fak fajn.

Everest (2015)

Tak za 1) ..Baltazar to natočil hodně koukatelně. Děj: Hromada lidí se rozdělí do skupin, a jako telata jdou na výlet na vysokou horu. Nejvyšší. Tak já bych tam zrovna nešel.Začátek je hodně kecací, dá se u toho odbíhat, i pochrupovat. Seznamovačka. V mezičase neskutečný záběry na vysokou horu. Nejvyšší. Už vim jaký to tam je. Klidně bych tam i šel, je tam fakt hezky. Ale nepudu, páč jsem viděl konec. Takže kecáme, lidi se valej do kopce s baťůžkama, a šerpové jak kamzíci běhaj nahoru a dolu s kompletním zařízením dobře vybaveného kempu. Pak se to posune, pár z těch mnoha se vyhrabe až na ten kopec, s pocitem, že si s horou vytřeli prdel. 2) Trochu se změní počasí, a hora si vytře prdel s těma , co mě nejvíc srali, i s těma, který mě ani moc nesrali. 3) Celkově se jedná o superrychlou vyvražďovačku. Pěkný. Moc. Vysoká hora. Moc. A s pivem v obyváku se na to hezky kouká.

Zelená zóna (2010)

Povedená záležitost, sonda někam, o čem se nám jinak ani nezdá. Hra se životy a zbytečně vymrdaný miliardy dolarů..

Team America: Světovej policajt (2004)

Super herci, prima děj. Spejbl Hurwajs and Fuckink Márinka. Sic mi trochu unikl smysl tohoto počinu, však pominuli odpor k loutkám, mohu tuto vĕc uzavřít celkovým uspokojením.

Horší než smrt (2010)

Těžko hodnotit. Je to: Negerskej film, kde se pro zpestření vytelí občas nějakej bělásek. Je to film, kterej by mohl být a snad i chvílemi je tak zvláštně ftipnej. A taky je to film, kterej mě tak nějak zvláštně sral.. Závěr: Nejsem rasista. To ne. Takže afroameričani kterejma tato sračka přetejká mě rozhodně nerozhodili. Takže čím to tedy bylo..? Asi to je prostě negerská sračka o negrech a já těch negerskejch pindů mám už plný zuby..

Lepší už to nebude (1997)

Jack je můj vzor. Ať udělá cokoli, vždy to je famózní. Nádhernej film.