• Thriller

Smrt čmuchala (2014)

Konečně film kterej mi chytl koule do svěráku a napínal mě až do konce. Čekal jsem že hlavní hrdina sympaťák něco přesere a natáhne bačkory, ale jak si tam běhá mezi ostatníma figurama, získal si mé srdce, a fakt jsem se o něj bál, a to celé téměř bez výstřelu. Krásně ukázaný pozadí vlád US. Ale tak nějak to je asi všude.

Sand Castle (2017)

Hezky to ukazuje prostředí a takový to válečno, nehezky mě to nebavilo.

Population Zero (2016)

Nenene. Film kterej mě vyzmatkoval po pár minutách sledování. Nepochopil jsem myšlenku, chyba je jistě na mé straně.

Pitbull. Niebezpieczne kobiety (2016)

Inu, říká se , že cesty páně jsou nevyzpytatelné, a škoda rány která padne vedle. Proč mě pánbůh přiměl čumět na toto dílo nebeské nevím, potřeboval by za to nafackovat. Nevím kdo se utnul, snad mistr tesař, ale tvůrci tohoto holého nesmyslu by potřebovali pořádně nakopat do koulí.

Zlaté časy (2016)

Film o starých lidech, ve kterém hrají převážně staří lidé. Jedno skouknutí stačí. Zajímavý film vcelku o ničem. Brrr. Ještě že já nestárnu !

Holka na roztrhání (2002)

Nenadchne ani neurazí. Představitelé hlavních rolí si hrajou úplně na jiný herce. Tak mi to připadlo. Že si herci hrajou úplně na jiný herce. V zásadě je to o tom, že taková přiblblá husička z balíkova, udělá díru do světa, a chce urvat boháče. Plky sem, plky tam, až se dostává zpátky do balíkova, páč aby se mohla vdát, musí se nejdřív rozvést s balíkem. Chudákem.. No a tak se to naivně zamotává, dějově to je fakt o ničem, až se teda balík chuďas jako že rozvede a podepíše jí to lejstro. No jo, jenže mezitím zjišťujeme, že chuďas asi zas tak chudej není, a že je vlastně docela fajn. Noo, jak to dopadne. To bych fakt rád popsal, ale že to byla čím dál tím větší kráva, tak mě to asi deset minut před koncem přestalo bavit a usnul jsem. Tak nevím. A ani mě to nezajímá.

Děkujeme, že kouříte (2005)

Prdel, neskutečná prdel, která mě zhruba v půlce začala děsně srát. To však neznamená, že se na tuhle prdel, nechci ještě znovu dívat :-)

Vrtěti psem (1997)

Kouzlo nechtěného. Stejně jako Mozart netušil že může být jednou slavný, tenhle film, netušil, že může být dobrej. Je. A má toho pořád víc, co nabídnout.

Logan: Wolverine (2017)

Suck my dick suck my dick suck my motherfucker dick. Suck my dick suck my dick suck my motherfucker dick. Suck my dick suck my dick suck my motherfucker dick. Tak asi v tomhle duchu se nese celá tahle hovadina. Press DELETE. all is out of my head. Thanks.

Všude dobře, doma peklo (2015)

Taková hezky usměvavá komedie, kde se řežou na mikrokousky hezký děvky, a člověk se z toho raduje. Barevný film o hovně, ze kterýho zůstane hezký teplo na duši :-)