• Thriller

Miliardové výkupné (2016)

Výborný, pár lidiček, a senza napínavej guláš alá ... teď nevim k čemu to přirovnat, prostě zavři haranty na ostrof, chtěj prachy, něco se posere, tak co s nima? No prostě je pak všechny povraždi ?? Výborná byla ta kladná čubka, jak zlomenou kostí pojebala tu zápornou čubku do krku.. Nějak mi povypadli jména, soráč :-)

MR 73 (2008)

Velmi velmi pomalý děj, nenápadně se stupňující a zahalující se do šatnoárové francouzské ponurosti, ze které se postupem nekonečně vlekoucího času vylihuje děj, točící se kolem Lujsovejch depresí promíchanejch se zákrutami vnitrofízláckejch špinavostí a to celý je mírně mixnuto průběžným dovražďováním, kterýžto barvitě, až téměř Sevenovským Hanibalismem dokonalovává pocit z tohoto. Nu, proč je to MR 73 jsem odhalil během prvního koltího záblesku, závěr je dostatečně závěrečnej, takže co víc si přát :-)

Vyproštění (2020)

No ty Svatá krávo, to je dráma !! Super klaďas téměř nesmrtelnej hravě překonal pachuť Indickýho pozadí přeplněnýho indickejma sráčema. kluk si to sic posral sám, ale nakonec byl vcelku fajn, nakonec jsem se jen malinko bál, že to madrfakr Asad nevodsere, ale Šeherezáda na závěrečným hajzlu mi smázla i tuto poslední pochybnost, takže jasně super film, sic točenej mobilem strčeným v prdeli, klepalo se to totiž jak hejno much na sloním hovně..ale to už mírně odbočkuju. Je to marný, indové si tímto filmkem vytřeli prdel s celým zbytkem filmkovýho světa, sic přesně nevim kdo za tou pamparádou přesně stojí, ale indů tam je fak dost, takže je to snad indický ?! Každokundapádně si to s radostí zařazuji do svý toptenky a tímto vypínám svou Megamysl. Jak se řekne Indicky Kurwa ?

Crown Vic (2019)

Pohodička od začátku do konce, film přes svou délku táhne, baví, děj se stále mění, a přesto, že se jedná o plky v hlídkovým voze, probarvený sem tam nějakou akcí, to má hodně co nabídnout, podruhý to asi nemusim, ale za čtyry hvězdy to jistě stojí.

Bloodshot (2020)

Líp by v tom seděl snad jen Arnold za mlada. Vin exceluje, chvíli mě vadil takový ten game styl, připadal jsem si že nečumim na film ale do PS4. Pak jsem si zvykl, prostě to k tomuto filmu patří. Akční scény jsou dotažený až.. až přetažený k dokonalosti. Dále ..Bloodshot je míchanice Matrixu a Terminátora. Tak mi to chvílema přijde. Opět ale nic na škodu. Je to přímočará rubačka, kde hlavní týpek je téměř nesmrtelnej, vyvražďuje bez okamrku cokoli a kohokoli. Bloodshot je film, kterej mě chytil za koule a přikoval oka k tele. Bloodshot je parádní akčňák, kterej se nemá ze co stydět.

Radius (2017)

Docela misterijozní guláš, dokazující, že se dá stále vymejšlet novej zápletek. Jak se to tak plyne časem a dobou, vykresluje to takovej ten prima americkej zapadákov, ve kterým se dějou fakt zvláštní věci. Konec je výbornej, dokonale zvrací celý děj a tím mě to opět dostalo do situace, ve který neváhám napsat, že to je fak dobrý, a tímto děkuji za tip.Top ? Tiptop? Tip a Tap ?

Rytmická sekce (2020)

Vcelku uvěřitelně jednoduše natočenej složitej příběh, kde obyčejná čubička, utápějící si rypák v cukrkandlu, poté co zjistí že není vše tak jak se zdá, vydává se na cestu pomsty, kdy bez zbytečných honiček, nekonečných přestřelek a podobných vychytávek z ošklivého pitomého káčátka se vylihuje vcelku pěkná čubka, která dosahuje svého a závěrečným Nírvánovským My Girl uspokojuje mou diváckou duši. Potřeba se jen nějak překousat tím nekonečně divným začátkem, kterej mne obtěžoval až někde k půlce, ale asi to jako celek tak prostě a jednoduše v pohodě ladí. Jak si to teď tak čtu, napsal jsem opět trochu chaos, ale což, stejně to po mě nikdo nečte :-) .

Poslední průzkum (2017)

n.e.s.m.í.r.n.á.....v.e.s.m.í.r.n.á........k.o.k.o.t.i.n.a.

Pandemie: COVID19 (2020) (TV film)

b.l.b.o.s.t. - 19. mrdat tučňáka do ucha ! Natoč vo hovnu film a hovno bude slavný.

Říše slunce (1987)

Říše mého mozku neumí plně vychápat děj. proto jen 4 hvězdy. Jinak se jedná o velmi zdařilé dílo, které má a bude mít co nabídnout dalších stopadesátpět ? Asi i víc let.